Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(108)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Carmen..socrii nu-s aci..sora/frate nu este..mama n-am,prieteni n-am..la bebeluseala nu pot ajunge pentru ca la 12 o iau pe cami de la scoala,pe urma lectii si alte alea.

Crime ? planuiesc ceva contra vecinilor care mi-au facut nervii praf de cateva zile,pur si simpu innebunesc. sunt unii cantaciosi care au o formatie,ieri si-au montat niste boxe,aseara si azi le-au incercat
deci..pot sa comit crima ?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Am fost la sala. Nu mi-a placut . In program era pilates cand am ajuns mi-au zis ca s-a schimbat, e tae-bo. Am zis ca nu intru apoi ma gandeam ca daca tot m-am urnit de acasa ... Si am intrat. Era un nene karatist care a facut tae-bo ca la carte (zice el) nu tae-bo aerobic, fara muzica, doar pe numaratoare ... Nu a fost fun deloc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Simo;hei..cine se muta la casa in curand?Si va fi fericita si fara vecini tembeli?ha?..Tu mama..cu bebeluseala..faceti una si Sambata mai!!!!!!sa ajunga si Simo[ca va bat]
Colet trimis Luiza/Piscotel/Gabiromt..vin cu PM
Mami de Ariana..de ce nu mai intri?Noi te asteptam cu mare drag!
ANGIE!MAYANE!..unde sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

LA MULTI ANI, MAMI DE ARIANA!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

sar'na Tunde

Dupa masa mi-am facut de cap...am iesit la cumparaturi de-ale gurii si am ajuns sa fac cumparaturi si ptr Mos Nicolae si ptr Mos craciun...asa ca m-am ratacit printre rafturi, fara nici o grija...piscotul a ramas cu buni acasa...pfffff...ce bine a fost...mai vreau:))

am cumparat si eu cadou ptr craciunelul meu...mai am ptr craciunita si stiu ce vreau deja...asa ca astept startul sa-l trimit pe Mos Craciun:))

pup


Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

[la ceasul 12, fara drept de tort, pepsic si nimic]

La multi ani mami de Arianna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Stie cineva de unde as putea lua cizme pt Soniuc captusite cu blanita de oaie?gen UGG'S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui florintunde

Stie cineva de unde as putea lua cizme pt Soniuc captusite cu blanita de oaie?gen UGG'S

----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004. Doamne ajuta


Sofi are unele de la H&M dar nu cred ca blanita este de oaie;

Roxana mami de Maria-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

l-am culcat pe andrei...a acceptat humana sl, chia ri-a placut...eu am gustat si am scuipat ! acum sa vedem daca ii face si bine. de adormit tot cu titi a adormit
tunde habar nu am de ugg-uri pt bebelina ... parca vazusem la un moment dat pe okazii avea unul, noi , da rnu m-a interesat , ca nah...am baietel.
simo aoleu maica..si eu ma plang de un catel amarat al vecinilor..apoi tu cu boxele lor ce sa mai zici? te cred ca vrei sa faci crima. auzi tu ?dar sunt pustani ? ca oameni in toata firea nu ar face asa ceva , mai ales ca va stie cu copchii ! urmatoarea bebeluseala o facem intr-o zi sa poti sa vii si tu !
[red]madalina[red] yuuuk, tae-bo fara muzica...te cred ca nu a fost fun deloc.

ma duc sa has !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

angie am vazut ca a dat comment la pozele de la bebeluseala ! deci e bine ... nu stiu de mayane ...


Mergi la inceput