Andreea Cristina - sa o ajutam sa creasca

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

BUNA ZIUA.In urma unor controale la Bucuresti ,inimioara micutei este bine dar sternul nu arata deloc asa cum ar trebuii si peste un an o sa mergem sa vedem ce este de facut,intre timp va mai creste si oasele se vor mai dezvolta .Nu stiu ce anume o sa-i faca dar ne ingrijoreaza.Veste cea mai proasta ,care ne-a dat peste cap este ca micuta v-a avea nevoie de operatie la stomac deoarece refluxul isi face de cap,ne-a schimbat putin tratamentul,iar peste o luna o sa mergem la control .Mai rau este ca domnul dr.ne-a spus ca nu crede ca risca cineva sa-i faca aceasta operatie,deoarece la afectiunile pe care le are e posibil sa nu se trezeasca din anestezie.M-am saturat de atatea boli,care apare si ne trage inapoi si de medici care se dau la o parte.In luna iulie nu am stans nici un banut de la bazar .Va multumesc ca ne sunteti alaturi,orice fel de ajutor e binevenit si conteaza foarte mult pentru noi. http://andreea-cristinapuiutulnostru.blogspot.ro/.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Contul de la banca Transilvania este valabil? vad ca pe blog apar alte conturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

DA ,ESTE VALABIL .O SA RECTIFIC EU PE BLOG,IN DREPTA,VA MULTUMESC DIN SUFLET.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

GATA,AM CORECTAT SI PE BLOG,IMI CER SCUZE DE CONFUZIE,VA MULTUMESC. http://andreea-cristinapuiutulnostru.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Mamico eu stiu ca esti puternica, nu te lasa doborata de ce ti spun unii doctori,intotdeauna exista speranta,rezolvare tb sa cauti in alta parte daca cei la care mergi te dau inapoi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katya spune:

Draga Momosica, iti trimit un pm.

Vad ca n-ai pm, poate ti-l activezi, daca nu, sa-mi zici daca adresa postala de pe prima pagina e valabila, ca sa-ti trimit niste bani prin posta prin cineva din Ro.

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

BUNA SEARA.va multumesc din suflet ca va ganditi la micuta noastra.DA adresa este valabila.Nu imi dau seama cum sa activez PM-ul.va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

cred ca am reusit sa activez PM-UL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris79 spune:

Georgiana, o sa trimit niste bani pentru Cristina, probabil saptamana asta vor ajunge. O sa iti trimit detalii intrun pm daca #539;i l ai activat. Dar te rog sa imi confirma daca au intrat banii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

DOAMNE,NU STIU CUM SA VA MULTUMESC,DUMNEZEU SA VA DEA SANATATE MULTA TUTUROR CARE SE GANDESC LA MICUTA NOASTRA SI NU NUMAI,VA MULTUMESC DIN SUFLET.O SA VA CONFIRM CAND INTRA BANUTII.

Mergi la inceput