Strugurasi de sept-oct 2011 **07**

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Multumim de urari Lena, Racheel
Racheel - ce vis haios!!!!

mamica de Indra Stefania si Inez Alexandra - 15.09.11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Sei, si eu fug la calcat ca mi-ai facut si mie pofta




ne contagiem in grup¿¿ ca la noi ploua..si ce altceva sa fac¿ ca eu inca n-am inaugurat nimic ca andrea...

jade la fel suntem cu ciclul.inainte eram 4 zile fantana arteziana, acu de 2 zile as putea sta cu acelais tampon, nema dureri...sa fie ciclu¿

racheel eu chiar nu cred in cantareala asta home made dupa ce mananca bebeii,a mea mananca si face caca in acelasi timp...deci poate da acelasi gramaj cantarul. Dupa cate vad eu la a mea...la supt intra mai multa cantitate decat cu biberonul. se satura imediat, cu biberonul noi intarziem 15 minute minim (12o ml), uite seidana ce mult a tras cu pompa...

lena si al meu a zis ca intr-o zi nu coboara din masina, o parcheaza in fata casei si ramane acolo si doarme in masina, ca-i mai linistit acolo

Astazi va invitam la suculete, cafelute, torturi si prajituri. Dani face 5 ani! dar petrecerea pt copii e maine la un loc de joaca, asa ca la noapte facem tort si foietaje

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Neatza.

Pe fuga doar va salut, ca am avut noapte alba si nu doarme nici acum. Puseu de crestere ma gandesc, ca de doua zile sta atarnat la sanul meu.
Eu ma gandeam ca iau asa ceva:
http://www. bebelusultau. ro/detalii.php?cod=CH582
Stergeti spatiile ca cica e reclama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Eu ii calc hainele parca vin mai bine pe ea.
Vorba lu' soacra-mea ai timp si de asta le calci

Eu o spal pe caput si pe corp cu sampon Johnson.recunosc ca pe corp nu prea ii dau cu lapte sau ulei decat fffff rar.

Sei, si noi avem intre sprancene pielea mai aspra si face cojite si mi-a recomandat pediatra dermo care.Cea de galbenele nu esta buna am observat si eu ca nu inmoaie pielea.


Gata alt kakaloi este al 3-lea de la 8, 30 pana acum si am mancat o data.Merg sa o schimb

Racheel fericita de ghinduta Anastasia-Maria (25.08.2011)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Oana - super tare faza cu fetita! Si eu sunt convinsa ca ei ne simt mai mult decat credem noi!

Dbunny - LA MULTI ANI LUI DANI!!!!!!!!! Sa cresteti mari si sanatosi!

Anca - la mine nu se deschide pag la care ai pus link...

mamica de Indra Stefania si Inez Alexandra - 15.09.11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Am schimbat linkul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Bunny La Multi Ani cu multa sanatae si multe bucurii ii urez lui Dani



Am crezut ca mananca mai mult cu biberonul.Am vrut sa incerc si asa.



Racheel fericita de ghinduta Anastasia-Maria (25.08.2011)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Anca - am vazut. Pare interesanta, desi nu vad cum poate fi folosita pentru bebelus. Vad ca scrie in prezentare ca e si pt bblush Oricum, e genul de jucarie care nu are cum sa nu placa copilului...

mamica de Indra Stefania si Inez Alexandra - 15.09.11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Neatza!!

Aseara am dat send inainte sa inchei si nu am mai intrat.
Oana ma bucur ca Mur e bine.
Am pus la bazar doua seturi de ornamente pentru brad, fac acum mai multe culori. Poate va plac si voua , daca si vreti si voi astept pm .
http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=Lali_mete&searchtype=2

Va pup.


Fii ajutorul lui Mos Nicolae Fii ajutorul lui Mos Craciun
Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Citat:
citat din mesajul lui nanna_mika



Kora - pai te doare capul de oboseala, cel mai probabil ( daca nu de la vreun curent, ceva) dar vad ca nici nu dormi noaptea...Sau....te doare ca nu am iesit la frappe-ul si felia aia de tort promise . Uite le luam si pe Jade si Pinky in Sun Plaza. Suna bine, fetelor?

Jade - eu stau pe Calea Vacaresti, chiar langa parcul lui Piedone Si f aproape de SP, inteleg ca suntem toate prin apropiere



Buna dimineata... mai pe la pranz

Nanna, si eu tot pe calea vacaresti stau
Pt mine suna bine Sun plaza

Dbunny, La multi ani pentru DANI!!!

Anca, foarte faina masinuta! si eu ma tot uit pe jucarii pentru baietei si asta pare ok dar pt mai incolo te gandeai nu? Noi deja am inceput sa strangem masinute ca i-a luat sotul cand a fost plecat.

Oana, saracul Mur prin cate a trecut , bine ca e bine acum! Povestirea cu fetita e foarte tare!

Noi ne pregatim sa iesim in parc! Ieri nu am iesit si a fost marait

Mergi la inceput