Strumfi & prichindei iul-aug 2011 (20)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui v_florina

Citat:
citat din mesajul lui mamutz

Ati vazut pe undeva saculeti de dormit subtiri, cu maneca? Ca noi avem subtire, dar fara maneci.




La Kiabi am vazut saci cu maneca. Nu cred ca sunt subtiri... Costa parca 95 lei.


Mami de Pusculeanu mic si foarte plangacios (24 aug 2011)


Ii stiu, parca sunt plapumi, zici ca il culc afara nu in casa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca-28 spune:

Salutare
Se pare ca dulciurile sunt in top, si eu as manca intr-una prajituri.
De mos Nicolae inca nu m-am gandit ce le voi cumpara la fete, sa vedem cand oi avea timp sa merg sa vad ce gasesc, iar de mos Craciun nici atat, eu la fetele mai mari nu le mai iau jucarii pt ca avem deja ffff multe, nici nu stiu pe unde sa le mai pun, voi cauta ceva carti sau jocuri pt varsta lor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamutz spune:

Voi de craciun cumparati brazi naturali? eu in fiecare an ma chinui sa cumpar brad cu radacina sa il pot replanta si numai tepe, ca au radacini cu numele. Intrebam dc natural, ca sa nu cauzeze vreo alergie, eu nu stiu sa fie vreo problema dar cine stie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca-28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamutz

Citat:
citat din mesajul lui anca-28

Pe mine ma doare un san dar culmea nu ma doare cand e plin dar ma doare foarte tare dupa ce e golit, mai pateste cineva asa, aveti idee de la ce poate fi?




Poate e vreun canal blocat, sa pipai bine si vezi daca simti ceva tare, nu neaparat galma, poate fi si ca o dunguta tare. Chiar daca se goleste sanul daca ramane laptic blocat pe vreun canal te doare. Eu am cam tras cu canalele astea, asa ca stiu cum e, am si multe canale, tasneste lapticul ca dintr-o sita, multe jetulete. Am facut si injectii de vreo doua ori cand s-au blocat toate canalele la un san, groaznic, a fost prima oara in viata mea cand am plans de durere.

Mami fericita de Petru Nectarie (30.06.2011)

Mamutz nu simt sa fie nici galma nici dunga, nu pot sa-mi dau seama ce este, ciudat e ca ma doare vreo 2-3 ore si apoi trece de la sine, dar alea 2 ore sunt groaznice, stau numai cu sanul in mana de durere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca-28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamutz

Voi de craciun cumparati brazi naturali? eu in fiecare an ma chinui sa cumpar brad cu radacina sa il pot replanta si numai tepe, ca au radacini cu numele. Intrebam dc natural, ca sa nu cauzeze vreo alergie, eu nu stiu sa fie vreo problema dar cine stie.

Mami fericita de Petru Nectarie (30.06.2011)

Noi avem de vreo 5 ani brad artificial, si ne place mult asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gliana spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamutz

Voi de craciun cumparati brazi naturali? eu in fiecare an ma chinui sa cumpar brad cu radacina sa il pot replanta si numai tepe, ca au radacini cu numele. Intrebam dc natural, ca sa nu cauzeze vreo alergie, eu nu stiu sa fie vreo problema dar cine stie.

Mami fericita de Petru Nectarie (30.06.2011)



adica vrei sa spui ca in ghiveci nu avea radacina????
pai eu din acesta vreau sa cumpar anul acesta, in ghiveci ca apoi sa-l plantam la parinti la curte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gliana

Citat:
citat din mesajul lui mamutz

Voi de craciun cumparati brazi naturali? eu in fiecare an ma chinui sa cumpar brad cu radacina sa il pot replanta si numai tepe, ca au radacini cu numele. Intrebam dc natural, ca sa nu cauzeze vreo alergie, eu nu stiu sa fie vreo problema dar cine stie.





adica vrei sa spui ca in ghiveci nu avea radacina????
pai eu din acesta vreau sa cumpar anul acesta, in ghiveci ca apoi sa-l plantam la parinti la curte.

mamica fericita a doi copii minunati Eric (26.08.2011) si Cristina (07.07.1992)





Succes!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns navicula spune:

Buna seara fetelor

sunt si eu o mamica cu o comoara nascuta pe 25 august, Luca Tudor. Va citim inca de cand era in burtica dar deabia acum ne/am facut curaj. Sper sa reusesc sa fiu activa

Am constatat ca nu stiu sa/mi schimb semnatura. Mai caut...

Alina si Paula Maria(9 octombrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca-28 spune:

Alinaoprea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca-28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui navicula

Buna seara fetelor

sunt si eu o mamica cu o comoara nascuta pe 25 august, Luca Tudor. Va citim inca de cand era in burtica dar deabia acum ne/am facut curaj. Sper sa reusesc sa fiu activa

Am constatat ca nu stiu sa/mi schimb semnatura. Mai caut...

Alina si Paula Maria(9 octombrie 2007)

Bine ai venit.

Mergi la inceput