Spiritul Craciunului pentru copii. de iniMoshii DC

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikkei spune:

Am fost si eu aseara in Cora (daca stiam de Carrefour mergeam acolo ca-mi place mai mult, aici era o nebunie) si am cumparat asa:
- carioci-5 cutii
- creioane colorate-6 cutii
- Plastelina-3 cutii
-creioane cerate-4 cutii
- creta colorata
- acuarele-4 cutii
-carti colorat -6 buc
- blocuri desen -5 buc
-hartie creponata si glase
- 1 top hartie copiator
- 2 jocuri tip Pacalici
si mai am de la Stefan (folosite dar complete si in stare f. buna)joc magnetic cu litere si cifre, 2 puzzle cuburi - 6 imagini, joc cu piuneze, joc cu forme de aranjat, joc cu cercuri colorate de bagat pe bat, un joc gen lego.
Urmeaza sa mai merg la o librarie unde stiu ca sunt jucarii pentru dezvoltarea motricitatii fine sa vad ce mai au interesant (desi acolo sunt cam scumpe, eu am gasit mereu chestii care nu erau in magazinele obisnuite).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Si va astept sa licitati pentru www.bijuterii-argint925.ro/bratari_fixe_argint/bratara-vintage-180186.php" target="_blank">ACEASTA BRATARA DIN ARGINT.

Nu va speriati, licitatia nu incepe la pretul de pe site


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Fetelor, dragelor, sunteti extraordinare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Dicirstea, deja ma luase cu calduri :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Dicirstea, dupa masa incerc sa ajung cu sacii pe care i-am compilat. Poti sa imi dai pe PM detalii despre cum sa procedez? Stiu de unde sa cer cheia, dar mai departe e blank.

Multam,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

In timp ce frec covorul imi vin idei...ma tot gandesc la acea licitatie on-line, la care sa poata participa si diaspora...
Daca nu are nimeni alta viziune eu mi-o imaginez ca o pagina pe FB, cu pozele produselor incarcate si la fiecare poza - descrierea si pretul de pronire.
Doritorii liciteaza dedesubt, eu postez de la fata locului pe pagina respectiva si actualizez daca se liciteaza local.

Ce ziceti?


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

UPDATE PENTRU DEPOZIT!!!!!


Dragii mei vecini au observat ca spatiul ce-mi fusese alocat initial era prea mic si m-au mutat intr-unul care e total impropriu pentru asa ceva, fiind vav de ghena, asa ca am solicitat inlocuirea lui.

Numai ca abia luni se va intampla acest lucru. Spatiul cel nou este in blocurile de la strada, cu acces direct din blocurile stradale si este la -2.
Cheia va ramane in acelasi punct de predare/primire.

Pana luni pachetele vor putea fi aduse in B4 - anexa gradinarului, in dreapta liftlui.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

va pup pe toate,
sunteti de exceptie

nikkei
bravegirl


DiCristea eu zic ca o sa fie o pg dedicata, aici pe DC special pt licitatie
vedem

bratara aia e supermegacalihistric....

sunt pe fuga, inca sunt plecata, revin de luni

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

Spiritul Craciunului pentru copii. De iniMOSHII DC!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

asteptam prezentarea campaniei si a evenimentului pe un afis sau site cat mai repede .

nu uitati sa ne votati www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=2" target="_blank">aka1 si aka 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

iata materialul de prezentare a licitatiei ce va avea loc la evenimentul de la Opera pentru Copii din 16 dec

https://docs.google.com/open?id=0B2-W4SNmGZ6uZDgxY2UwNTctYmVmMS00NDVmLWI3NTgtNDAxNWI2ZmUwZDBm

(este un butonel download in dreapta sus / mat ppt are 550kb)

mai este de completat cu niste ilustratii si de pus ceva mesaje
fiecare obiect e important si e indicat sa aiba o poveste ... / cine il ia acasa la el, ia mai mult decat un obiect, il ia incarcat de tot ce se construieste in campania aceasta

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168478&whichpage=1" target="_blank">Spiritul Craciunului pentru copii. De iniMOSHII DC!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput