Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (81)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza zici sa-i dau bataie la facut fratior, ai? chiar vorbeam cu sotul...pai daca raman gravi acum, cand trebuie sa o tot car pe Anastasia de colo, colo, sa alerg dupa ea prin casa....nu stiu daca este tocmai indicat, mai ales ca eu am avut restrictie la efort in sarcina.
ca abia o iau din patut si o ridic, ma dor salele si mainile si spatele deja apai sa mai am si burtica. cred ca mai incolo putin facem fratiorul sau surioara dar abia asteptam

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

alexina si fetele, unde ati vazut poze cu strumphitza mai slaba? ca eu am vazut alea 2 poze intunecate cu freza, atat. mai sunt si altele altundeva? vreau si eu sa vad o strumphitza sexy si slaba

alexina te cred ca ai ramas cu gandul la ele.... si eu la fel, le-as lua pe toateeeee, cat de frumoase sunt. i-am tot luat, am zis ca nu-i mai iau ca nici nu apuc sa i le dau pe toate(patesc ca asta-vara, i-am luat atatea si nici n-am imbracat-o cu toate) dar cand le vad asa frumoaseee, nu ma pot abtine.
week-end frumos alaturi de familie.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

pai roxy se vede in pozele alea la fatza ca a slabit strumphitza noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed aaaa, de pozele alea ziceti? pai cum ati vazut voi, ca nu se vad prea bine pozele. ia sa ma mai uit odata

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Si tot pentru Happiness pentru cand ai timp , este un site unde gasesti orice film serial doresti, orice emisiune, orice vrei www.vplay.ro. Eu si cu sotul meu am innebunit cu the amazing race, il dau si pe axn si aici am gasit toate sezoanele. Sper sa iti placa si sa te uiti in momentele tale de liniste.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011




Merci mult!
Sa poarte sanatos Rares tot ce i- ati umparat.
Poate pui o poza cu incaltzarile ca m- ar interesa si pe mine ptr Andrei care are incaltari ortopedice.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Miki scrie-ne ce te doare, ce stare ai, ca mie imi place sa te citesc, evident ca mi-as dori sa te simti f bine, dar cand ai ceva de spus, spune,


Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011




nimic deosebit, doar o raceala urata..cu stari de voma si tot tacamul..si puii amandoi la fel, o avalansa de muci

felicitari pt achizitii, sa le poarte sanatos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

roxy, da sunt scumpe jucariile, si atunci cand nici nu le baga in seama e si mai si
gingiile la noi au fost mult timp umflate inainte sa sparga, vreo 2-3 saptamani..ieri a plans aproape toata ziua saracuta din cauza unui nou dintuc de sus care e de mult timp umflat dar acum a fost apogeul..si inca n-a spart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Strumph, esti f frumoasa cu tunsoarea noua, iti sta f bine si ai slabit mult la fatza. Esti o mamica seoasa!
Mada, natate multa Catalinei. Chiar dadeau la stiri ca intr- o sapt s- au inregistrat peste 90.000 de viroze. io ic ca am mare noroc ca nu sunt in Is si Andrei la gradi, ca altfel si Maria era varza. Asa mai creste un pic.
Roxy, trebuie luate jucarii educative, chiar daca noua ni se par sumpe acum. La mine Maria daca e jucaria simpla, gen ile, mingii, cuburi, se joaca de 2 ori cu ele si gata. Dar cele cu mai multe functii sunt preferatele ei. De ex, carticica de la Fisher Price, este preferata ei, si a fost a lui Andrei. La urmat copil o sa ai jucarii, nu mai cumperi si impusti 2 iepuri. cat despre sarcina nr 2 , mie mi- a fost inmiit mai greu, abia asteptam sa nasc. E frumos cu 2 pitici dar si greu nene.
Ailed, felicitari ptr dintzoc.

Am adormit piticii si ma duc sa cumpar cereale si laptic ptr M. Adica evadez.
Intru diseara!
Va


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

ailed care a fost primul dintisor la voi? jos, cum iese normal?
ca eu ma gandesc ca daca avem gingiuta de sus umflata, ii va iesi sus, nu?

am o vecina, i-au iesit la copil prima oara caninii


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




roxy, nu e o regula..si da, sunt cazuri in care ies prima oara caninii..iti dai seama ce durere asa din prima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Miki super piticii tai, si Vladutz, febletea mea ce dragastos e cu sora lui...

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


da, e dragastos..doar ca stangaci in miscari si repezit din fire si de multe ori o bruscheaza fara sa vrea..si nu intelege de ce ea plange, si insista cu nu mai plange si ea si mai rau face..in rest e un iubaret..
doar gelozia ne mai da de furca din cand in cand..

Mergi la inceput