Licurici de ianuarie-februarie 2009 (156)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

pai ii da mami cu bibele, am mai incercat si eu ca am zis ca poate de la mine vrea

nu vrea nici cu biberoanele astea si nu a mai vrut nici san.

Crisspy, fericita de Razvi si Andra - Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

la mine a functionat biberohul ala cu gaura in sus, nu pe mijloc, sau in jos ca nici nu mai stiu cum se punea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Patri ce marca e biberonul? mai tii minte?

Ma dispera, nu vrea de nici un fel, nici la bibe, nici la san, nici lapte praf, nici de al meu. Nu are nimic in gat, dar nu mai vrea si pace

Crisspy, fericita de Razvi si Andra - Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronica75 spune:

Bine ai venit pe lume Nadia , felicitari Miere
Am vazut si pozicile cu cei doi ingerasi Bogdan si Nadia , sa fie sanatosi si fericiti .

Crispy - imi pare rau ca micuta nu suge bibe. Nu stiu ce sfat sa iti dau pentru ca la Alice a fost la fel, nu a vrut bibe deloc si a trebuit sa ii dau sa suga tzitzi.
Leo pare sa fie la fel, nu vrea nici apa nici ceai, nici laptic de la mine daca e in biberon...si eu vreau sa il dau la cresa de la 6 luni ...

Fetelor, de cand a inceput Alice scoala tot bolnava e , m-am saturat..parca nu se mai termina .
Deci se confirma cele auzite de la altii, dar de asemenea va pot spune ca Leo e ok, datorita faptului ca il alaptez. Si asta se confirma.

Va doresc un week-end frumos tuturor



" target="_blank">http://community.webshots.com/user/veronica75margarint Fotografii noi si vechi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Buna dimineata, azi plecam si noi acasa. Aseara nu era asa singur pt ca a facut icter,dar i-am dat sa suga nonstop azi noapte si l-a eliminat prin kk. Mananca fata asta ceva de speriat, axi noapte din jumatate in jumatte de ora, nus tiu daca mi-a venit laptele cu adevarat, s-au umflat sanii dar ea papa...si umple scutece (vreo 5-6 am schimbat ieri si nu are decat 2 zile)

De abia astept sa-l vad pe Aidan, mi-e un dor de el....

Am pus si niste pozici aici
http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/?saved=1



Tiny baby gator

Baby gator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Bravo, Miere! Daca umple scutece ceva lapte cred ca ai. Abia astept sa aud ce reactie are Aidan cat isi vede surioara! Si poze de la marea intalnire, of course! Sanzi e inca la voi? Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Vero, cum de te-ai hotarat sa-l dai la cresa la 6 luni? Vrei sa te intorci la munca? Imi pare rau ca Alice e tot bolnavioara, mai ales ca zici ca e si foarte mofturoasa atunci. Carla nu a racit decat de doua ori in trei luni, adica doar a avut muci, nu febra sau altceva, cred ca ajuta faptul ca merge doar de trei ori pe saptamana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Crisspy, sper sa gasiti o solutie ca pare destul de extrema situatia! Multa putere, draga!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

back home

Felicitari Irina!!!!! Sa fii fericita Nadia!!!

Noi ne-am intors ieri acasa. A fost o saptamana grea, cu unele zile in care "mi-a stat inima in loc din cauza unor doctori dar s-a finalizat cu bine si suntem acasa.

N-am citit din urma dar va multumesc din inima ca mi-ati fost alaturi. O sa scriu mai multe pe masura ce ma lasa Marius la calculator (l-a cam preluat cand am lipsit eu)

Poze gasiti aici:
https://picasaweb.google.com/117217166595223721001/BebeStrumf2BogdanAndrei#

Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Paula bine ati venit acasa!
Bogdanel este tare frumos iar pozele cu fratiorii sunt delicioase! Cum va descurcati?



Tiny baby gator

Baby gator

Mergi la inceput