Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (80)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

nu da rau... dar imag din poza e cam fada... la tine o sa fie mai ca lumea ca ai contrast

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

da si eu nu vreau frunze si frunzulite
tapetul l ai vazut?? acele fasii cu dungi...


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

aubergine inseamna vanata(patlagea vanata) si culoarea inseamna nuantza legumei... e misto!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

da si eu nu vreau frunze si frunzulite
tapetul l ai vazut?? acele fasii cu dungi...


mamica implinita cu 2 comori !!


da e misto... sunt de acord cu frunzele.... vezi ce imprimeu folosesti si incearca sa fie in acelasi nuante cu tapetul si sa poti face si pernele la fel... ca-n imagine , dar cu culorile si desenul tau

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia bun pont! draperiile, tapetul si pernele de la canapea in aceasi culoare!!

merg sa ma uit cu soata in ceva cataloage de mobila....offf eu tre sa ma hotarasc la toate..... el nu se baga pe partea asta...


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Delia,da, aubergine e vanata, dar canapeaua nu e chiar vanata... ma rog, o vanata mai necoapta

Yasmi, hai ca fac poze maine si le pun. La noi nu-i prea mare lucru de vazut ca nu prea avem mobila... s-au dus banii . Dar avem asa strictul necesar ca sa ne putem muta: baile, bucataria (aici mai trebuie un corp care sa ascunda tevaraia de la centrala), dormitorul nostru (aici mai vreau o comoda cu sertare) si o canapea in living . A! Si corpurile de iluminat pe care am reusit sa le luam si sa le punem sambata, ca pana acum atarnau becurile.
Mie imi place tapetul tare mult , dar sotul a fost contra. Si cum eu am insistat sa avem incalzire prin pardoseala, in ciuda costului, am renuntat la tapet .

Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

miki super site-ul!!!


mamica implinita cu 2 comori !!



din siteul dat de tine m-am indragostit de asta
http://www.royaldeco.ro/images/imagini%20tapet_borduri16/ZOOM_CUIVRE1.jpg



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

vaii fetelor sunteti mana de aur la casa omului!!! miki este superr!!!! nici nu il vazusem hai mai astept impresii, pareri ca aveti gusturi tare faine!!!! va tzuc!!!
miki, unde este?? in ce colectie?


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina06st

Bunaaa!
Cui mai e pe aici...

Miki, multam pt raspuns. Legat de talvalg, oare pot sa ii fac eu masaj, sau trebuiesa caut pe cineva? Oricum, nici la mine nu sta... de-abia reusesc sa ii mai fac o tentativa de masaj seara inainte de baie; se intoarce pe toate partile, se ridica in fund .

Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!


depinde cayt e de pronuntat..numai un medic iti poate spune..ideea e ca daca mergi o data la kineto cu el si e un caz usor, iti poate arata cum sa faci tu acasa..
la noi de ex acum la vlad desi mi-a aratat kinetoterapeutul ce sa fac nu am curaj ca ii forteaza niste ligamente care trebuie intinse dar in acelasi timp tine de altele contra..bine ca la noi e altceva..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

vaii fetelor sunteti mana de aur la casa omului!!! miki este superr!!!! nici nu il vazusem hai mai astept impresii, pareri ca aveti gusturi tare faine!!!! va tzuc!!!
miki, unde este?? in ce colectie?


mamica implinita cu 2 comori !!



pai chiar pe pagina data de tine, ceva mai jos..http://www.royaldeco.ro/tapet_borduri16.htm

Mergi la inceput