Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (80)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andreeaa.....nu otetul era cu mere si miere


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

suna bine ciorbica yasmy!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

andreeaa.....nu otetul era cu mere si miere


mamica implinita cu 2 comori !!


ce tare faza!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Am pus poze cu printul meu.

Miki mi-a placut ce i-ai scris Simonei, sunt curioasa ce va spune.

Gata, hai ca fug si eu sa imi culc printul. Am emotii , sper sa nu ma mai muste.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

andreeaa.....nu otetul era cu mere si miere


mamica implinita cu 2 comori !!



Ma si miram, sa vezi ce ma indulceam toata. O sa imi fac si eu in week-end si stau 45 de minute. Prea o lauzi cu atata patos, inseamna ca e buna rau.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andreea nu ar avea cum sa nu fie buna la ce bunatati contine!!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

uff iarasi parca sunt in pana de ideei de decorat/design
spuneti mi si voi cum vedeti dormitorul ideal pt voi??? ce culori??
daca in living merg pe marp/wenge/crem/bej/auriu........podele maro-wenge cu dungulite ff subitiri cre, canapea maro sau gri sa vedem ce gasit si as vrea sa fie cu pernele mov sau macar ceva dungulite cu mov , draperiile maro-bej.....sa mai fac si un perete cu tapet???


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

apropo de mers la lucru...eu mi-as dori si am luat in calcul sa stau acasa cu lucas cat am stat si cu fetita, adica 3 ani pana a mers la gradi.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

uff iarasi parca sunt in pana de ideei de decorat/design
spuneti mi si voi cum vedeti dormitorul ideal pt voi??? ce culori??
daca in living merg pe marp/wenge/crem/bej/auriu........podele maro-wenge cu dungulite ff subitiri cre, canapea maro sau gri sa vedem ce gasit si as vrea sa fie cu pernele mov sau macar ceva dungulite cu mov , draperiile maro-bej.....sa mai fac si un perete cu tapet???


mamica implinita cu 2 comori !!


eu una ti-as zice sa-ti gasesti neaparat canapea maro....si nu cred ca mai merge tapet....mai bine pui decorative mov....vase etc...
iar dormitorul ideal eu il vad pe un artar/mesteacan/fag cu alb si bleu/turcuaz...(stiu ca nu-ti place albastru... eu ti-=am spus ce-mi ar place mie)... sau alb/negru.... sau gri alb mov

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Buna fetelor,

Bineinteles ca nu am mai reusit sa intru caci David m-a innebunit azi..Azi noaptea facut exact ca bubulina lui Happy se trezea la max 30 minute asa ca de dimi eram zombi..Oare ii da dintisorul nr 2???
Pediatra mi-a zis sa ii dau 2,5 ml de Nurofen..poate ii dau mai incolo caci nu s-a culcat inca...

Miki...am vazut ca si tu intentionezi sa te intorci la 11 luni.Ai ideea cand anume tb sa ne intoarcem???Cand a implinit 11 luni fix sau in timpul lunii 11 ??Eu de exemplu am intrebat la primarie si mi s-a zis ca ma pot intorce si pe 01.04 in conditiile in care am nascut pe 15.04,dar nu stiu daca tipa aia era chiar bine informata.Ea era acolo la ghiseu dar mi-e teama sa nu fac vreo greseala si sa pierd stimulentul (si daca tot ma intorc mai devreme il vreau sa il dau bonei)

Va rog dati-mi si mie idei de pregatit papa la steamer.Eu am facut doatr pt David deocamdata dar vreau sa gatesc si pt noi...



Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput