Prietene la bine si la greu - 146

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Dana ma bucur ca si-a revenit David. mie-mi plac ambele nume.

Livia tare faza de la magazin si si mai are replica sotului.

stanucel bine ai venit. dar cum de ne-ai descoperit?
felicitari pt. copilasi. cum de ati mai facut un bebe la asa mare distanta fata de fratele mai mare?

Pirelia ne-ai parasit din nou? cum serbati azi ziua Oanei?

dankutza sigur isi va da drumul la vorba Pinky. las-o-n pace si nu te mai stresa.




Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coquelicot spune:

Hello, hello,

Dana, te inteleg atat de bine.Ce val de bucurie si usurare ma cuprinde cand vrea Matei la jucarii... Va pup.

Matei nu e inca refacut complet, e in continuare pe antibiotic si aseara isi baga mana in ureche iar. Azi s-a trezit la 8 jumate si acum doarme iar de la 11. Eu luni ar trebui sa ma intorc la munca linistita ca Matei si-a revenit complet.

Multumesc tare mult pentru urari, va las niste chinese ca altceva n-am apucat sa gatesc.

As mai avea multe de spus, am vazut ca am ceva filmuletze de recuperat cu cantareti si dansatori frumosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui coquelicot

Hello, hello,

Dana, te inteleg atat de bine.Ce val de bucurie si usurare ma cuprinde cand vrea Matei la jucarii... Va pup.

Matei nu e inca refacut complet, e in continuare pe antibiotic si aseara isi baga mana in ureche iar. Azi s-a trezit la 8 jumate si acum doarme iar de la 11. Eu luni ar trebui sa ma intorc la munca linistita ca Matei si-a revenit complet.

Multumesc tare mult pentru urari, va las niste chinese ca altceva n-am apucat sa gatesc.

As mai avea multe de spus, am vazut ca am ceva filmuletze de recuperat cu cantareti si dansatori frumosi.

mama lu' Capisonel


Coque, nici David nu este complet refacut...tot pe antibiotic in continuare...dar macar vad o imbunatatire la starea lui generala si a scapat de febra.
Sa auzim de bine!


Dana, mami fericita de David (2.11.2009) si 39+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

am revenit de la targ... ma bag la un somn ca Santiago canta cu bunica . Ma bucur sa citesc vesti bune despre David si le asteptam si pe cele bune de la Matei, cel mai tarziu si mai tarziu luni. Am zis!

tuturor




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

Ramonika dupa ce am nascut baiatul am luat anticonceptionale ani de zile, iar dupa o perioada am vrut si noi o fetita si nu mai venea,iar dupa atitia ani cand nici nu mai speram a venit si adelina
am avut col deschis in sarcina,si toata sarcina am stat in pat,mergeam doar la baie, a fost greu,dar stiam de la doua saptamani ale sarcini ca am fetita



am adormit-o si eu pe adelina, iar acum imi beau aici cu fetele pe forum






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiviaG spune:

stanucel, exact intr-o situatie ca a ta a fost si matusa mea, care si ea a nascut o fetita, la 16 ani diferenta dupa primul copil, care era baiat, si cunosc si eu cate sacrificii a facut, dupa mai multe sarcini pierdute, dar ea ma asigura ca a meritat totul, pentru ca acum are printesa in brate- fetita ei are deja 4 anisori!Te inteleg!

coque, dana pupam baieteii sa isi revina complet cat de curand!

Eu abia am ajuns de la plimbare, in Mures e un frig groaznic...de data asta nu ne`am mai plimbat prin mall, am luat hypermarketurile la rand-Melindei mele ii plac tare mult plimbarile prin locurile aglomerate, doarme mereu...azi nici sa manance nu a vrut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adisirazvan spune:

Buna fetelor!
Daca va plac pozele noastre, ne mai puteti vota si saptamana viitoare, link-ul e la semnatura.
Va multumim tuturor

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara 2011 amintiri de vacanta&page=1" target="_blank">Razvan in concurs. Votati ads1 si ads2. Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

livia multumesc frumos
am pus cateva poze la semnatura


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

salutare natiune
mi-a fost dor de voi
am reusit sa citesc tot din urma da' parca nu mai stiu nimic, sper sa nu va suparati ca nu va raspund nominal, sunteti toate in gandul meu

eu sunt cam sparta, Sabina a vomat in 3 randuri azi-noapte si ne-am culcat abia pe la 4 jumate azi dimineata
am primit un pat pt copii si i l-am montat in dormitorul nostru, am avut noroc ca nu a dormit singura in camera ei, nu stia saracuta ce i se intampla..offf, horror

Dana si Coque parca voi erati cu copilasii bolnaviori, va pup si sper sa se insanatoseasca rapid piticii

stanucel bine ai venit la noi

Lili m-a omorat Lila cum canta ea la microfon

ma scuzati daca nu sunt coerenta, nu ma scriu decat ca sunt in preaviz, mi-am gasit alt job si pe de o parte ma bucur pe de alta am inima cat un purice la gandul ca o iau iar de la zero

va pup pe toate si ma gandesc mereu la voi chiar daca am un puseu de mutenie in perioada asta

la toata trupa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiviaG spune:

Ancutza, ce veste ne dai, bafta cu noul job!Sa speram ca Sabina nu are nimic grav!
stanucel, din pacate nu pot vizualiza albumul si tare sunt curioasa, dar nu ma lasa netu`...cica certifucatul de securitate a expirat, si am incercat cu toate browserele...asa ca nu pot sa vad nici un album de picassa

Mergi la inceput