Bilete concert SALVATORE ADAMO

Bilete concert SALVATORE ADAMO | Autor: simonique

Link direct la acest mesaj

Buna tuturor!
Am cumparat acum cateva luni 2 bilete la concertul lui Salvatore Adamo de pe 10 dec. din Bucuresti dar se pare ca planul din targ nu se potriveste cu cel de acasa :( ...trebuie sa luam motul celui mic si se pare ca sg zi in care se pot reuni toate persoanele implicate a trebuit sa fie bineinteles (!!!) 10 decembrie...asa ca va trebui sa renunt la concert :(, de aceea daca este cineva interesat sa cumpere 2 bilete, astept mesaje... pretul este 85 lei/biletul, eu le-am luat cu 100lei...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana-Bianca spune:

Buna ziua!M-ar interesa un singur bilet la concert,sa-mi spuneti ,va rog,pe ce rand este.
Va multumesc si va doresc o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilianfree spune:

Le cumpar eu astazi.
0726538207

Citat:
citat din mesajul lui simonique

Buna tuturor!
Am cumparat acum cateva luni 2 bilete la concertul lui Salvatore Adamo de pe 10 dec. din Bucuresti dar se pare ca planul din targ nu se potriveste cu cel de acasa :( ...trebuie sa luam motul celui mic si se pare ca sg zi in care se pot reuni toate persoanele implicate a trebuit sa fie bineinteles (!!!) 10 decembrie...asa ca va trebui sa renunt la concert :(, de aceea daca este cineva interesat sa cumpere 2 bilete, astept mesaje... pretul este 85 lei/biletul, eu le-am luat cu 100lei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilianfree spune:

Le cumpar eu astazi.
0726538207
Multumesc

Mergi la inceput