Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (79)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonacip

aha,merci delia, intelesesem ca ar fi posibil si fara liceul pedagogic, dar cu modulul pedagocic facut...o sa ma mai documentez, e chestie pentru viitor oricum. Probabil tot unde sunt ma voi intoarce din CIC, dar ma omoara perspectiva unui program aglomerat in conditiile in care incepe si Mati scoala si vreau sa petrec si timp cu ei...

Simona, mami de baieti David, Matei si Vlad Arsenie
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

de putut se poate, dar castigi ca un necalificat... in invatamant, nu-ti ajunge nici de covrigi cred

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

strumpfi, eu zic sa nu-i mai dai in momentul acela dc face asa...al meu cand face asa nu-i mai dau...Si de regula atunci nu prea papa, mai mult se joaca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

simona ce m-ai facut sa rad, cum ai zis nici Arsenie n-a papat? bune-s titicile, asa-i.

ally tare nazdravan il vad eu pe Edy. face mereu cate ceva, ubla de colo, colo. super masinuta aceea este un zambarici dulce

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Roxy, ma uitam sa vad ce zodie esti...leoaica de a mea. Imi inchipui cum ai facut!...Eu nu ma mai enervez cand nu papa...Fa si tu o pauzasi tu ce i-ai spus sotzului? El ce zodie e?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed hai ca a papat si a ta ceva, ceva tot este bine.

strumphitza si pe mine ma musca Anastasia de titi dar cum zice si simona, atunci se joaca , nu mai papa. papa ce papa si apoi se joaca. eu ii scot titi din gurita, ea o apuca iar...este asa dulce

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

ailed hai ca a papat si a ta ceva, ceva tot este bine.

strumphitza si pe mine ma musca Anastasia de titi dar cum zice si simona, atunci se joaca , nu mai papa. papa ce papa si apoi se joaca. eu ii scot titi din gurita, ea o apuca iar...este asa dulce

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



m-ati facut sa-mi fie dor de alaptare.. si eu clar nu ma mai intalnesc cu asta

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Delia, stiu ca as castiga ff putin, dar as avea tiiiiimmmp mult liber pt mine si copilasi. De altfel mai sunt modalitati de a-ti creste fondurile. invatatoarea lui david face si temele cu cativa copilasi (minim 10) dupa program. Pt o ora jumate castiga 30 mil..nu stiu dc sunt toti ai ei, dar totusi...eu cred ca-si face un 15-20 pe luna cu salariu cu tot...si ca timp merita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonacip

Delia, stiu ca as castiga ff putin, dar as avea tiiiiimmmp mult liber pt mine si copilasi. De altfel mai sunt modalitati de a-ti creste fondurile. invatatoarea lui david face si temele cu cativa copilasi (minim 10) dupa program. Pt o ora jumate castiga 30 mil..nu stiu dc sunt toti ai ei, dar totusi...eu cred ca-si face un 15-20 pe luna cu salariu cu tot...si ca timp merita...

Simona, mami de baieti David, Matei si Vlad Arsenie
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

e o idee... intereseaza-te..vezi ca astia vor sa faca clasa 0 si o sa aiba nevoie

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed am parat-o sotului, ca nu papa, ca face numai mancare peste tot.... si ca am certat-o si i-am bagat lingurita fortat in gurita. si n-a zis nimic, ce sa zica....n-a indraznit ca aveam nervi el este rac.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Citat:
citat din mesajul lui simonacip

Delia, stiu ca as castiga ff putin, dar as avea tiiiiimmmp mult liber pt mine si copilasi. De altfel mai sunt modalitati de a-ti creste fondurile. invatatoarea lui david face si temele cu cativa copilasi (minim 10) dupa program. Pt o ora jumate castiga 30 mil..nu stiu dc sunt toti ai ei, dar totusi...eu cred ca-si face un 15-20 pe luna cu salariu cu tot...si ca timp merita...



e o idee... intereseaza-te..vezi ca astia vor sa faca clasa 0 si o sa aiba nevoie

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


da, da pai d-aia...ca au nevoie

Mergi la inceput