Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(106)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:


pentru toata lumea!!!

Si un pic mai tarziu si ca facem si noi azi 10 lunite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!

La multe lunite sarbatoritilor! sa cresteti mari si sa fiti sanatosi!

ma duc sa savurez cafeaua




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Neata!
Mayane este normal sa scada in greutate dupa un episod de enterocolita. Lasa ca recupereaza el.

Andry multu' de cafea!

La multe lunitze tuturor puilor mici care mai adauga azi cate o lunita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Neatza si de la mine

La multi ani si sanatate fara numar sarbatoritilor zilei, Stefan, Elena, Theodor, Karina si Raysa

Alexa_m ne mai citesti?



Citat:
citat din mesajul lui madalina_m

Neata!
Mayane este normal sa scada in greutate dupa un episod de enterocolita. Lasa ca recupereaza el.

Mami fericita de minune Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica



Ei, are de unde grasul... Are inca mai mult de un kilogram peste medie. Sper sa-i revina pofta de mancare, ca tare greu mi se pare cu copil sclifosit. Inainte radea un castron de mancare, acum abia mananca jumatate, cu balet si strambaturi la fiecare lingurita...





"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

neata
ma duc dupa cremute
revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Neata...am intrat peste tot sa scormonesc dupa

Am avut o noapte allbaaa...Robert a facut iar un episod de ala cu tuse ciudata, ceva horror, aia de cateva ori pe minut, apoi i-am dat diverse siropuri si s-a mai potolit tusea, dar tot febra si plans toata noaptea; e oribil sa nu-l poti ajuta cu nimic.

Doloress uitasem pontul asta f bun - si noi l-am folosit la Robert - sa-l adoarma tati sau altcineva. Carmen fa cum iti dicteaza inima, ca va fi bine, avand in vedere ca e maricel Andu!

Gabriela crunt mai!! Cum sa te lase bona???Uof..asta e un ALT MARE dezavantaj al bonelor. Of, bafta s agasesti repejor alta

Tierry imi pare bine ca ai mai scris, ma bucur pt tine ca-ti iubesti jobul si mai ales pt ca-l poti face de acasa.

Danina voi cum mai sunteti?

La multi ani puilor sarbatoriti azi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Mneata si de la mine! Adryii, multu de cafea!
Doloress, PSI a noastra, foarte frumos ai scris despre intarcare. Nu ai fost la extreme si asta mi-a placut. Mie nu-mi plac extremele Mi se pare ca ai punctat exact esentialul. E foarte bine ca te apuci de psihologie, te pricepi fantastic!

Simo, mi se pare foarte ok cadoul!

Louty, cum mai esti cu starea de spirit? Hai, SARBATORILE VIN, SARBATORILE VIN!!
Anka, am pierdut eu sirul? Cum e bubu? Mai face febra?

Nu mai stiu, am venit cu un autobuz inghetat, fara caldura, am senzatia ca mi-a inghetat si creierul.

Revin!
LA MULTE LUNITE SARBATORITILOR DE AZI!


Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Buna dimineata!
LA MULTE LUNITE SARBATORITILOR DE AZI!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata si de la noi

am ochii lipiti si ma doare capul
copilul asta Robert a innebunit, vrea numa n brate
i am hranit si acum stau in scaune si se lupta cu cate o bucata de covrig
asta ca sa pot bea si eu o cafea

offff, NU MAI VREAU MUCI SI TUSEnuuuu
nu stiu fratie de unde izvorasc ale rauri de muci
multi ani sarbatoritilor
si sanatate puilor si mamicilor

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Neata!!!
Victorieee!!!A dormit pana la 9!!!

Mergi la inceput