Blind date pentru parinti divortati

Blind date pentru parinti divortati | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

M-am gandit ca nu ar strica un asfel de topic la acest forum special.
Asadar, treceti pentru jena si bariere si faceti aici un blind date pentru parintii divortati. Sunt sigura ca va puteti gasi jumatatea prin preajma.
Ce va propun:
- sa scrieti la topic, sa faceti conversatie si daca se aduna multe mesaje - vom face forumul cu parola ca sa nu fie la vedere decat pentru voi.

Ce sugestii mai aveti?



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shell spune:


Foarte buna idee! De ce nu?! Si cei divortati au dreptul la momente frumoase si chiar sa isi refaca viata.

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

M-am gandit ca nu ar strica un asfel de topic la acest forum special.
Asadar, treceti pentru jena si bariere si faceti aici un blind date pentru parintii divortati. Sunt sigura ca va puteti gasi jumatatea prin preajma.
Ce va propun:
- sa scrieti la topic, sa faceti conversatie si daca se aduna multe mesaje - vom face forumul cu parola ca sa nu fie la vedere decat pentru voi.

Ce sugestii mai aveti?



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinne spune:

Buna, e o idee buna, pacat ca nu sunt dorintori dar sper ca in curand sa fie .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankha1 spune:

astept sa devina mai popular subiectul acesta sunt interesata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kallista spune:

Sunt noua pe forum, desi am copil mare, scolar . Mi-a sarit subiectul in ochi, deh! mamica singura si eu . E o idee buna, dar avem pe-aici si tatici singuri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinne spune:

Oare sunt atat de putini tatici singuri???Haideti sa strigam.Taticilor unde sunteti???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankha1 spune:

Fetelor sa avem rabdare ca poate apar si taticii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Tatici sunt... dar prea putini singuri

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Da' poate are lumea frati, cumnati, veri, unchi, vecini, colegi care sint tatici singuri sau numai barbati singuri.

Haideti ca mamele singure nu maninca omu'

Cine face blatu' e invitat la nunta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinne spune:

Are dreptate happy, conteaza intentia....Dar nu e nimic ne descurcam noi f bine si singure .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bububebe spune:

Buna seara, sunt Cristina mamica( singura)a unui ingeras de 1 an si o luna David Mihai, care imi umple sufletul de bucurie si sterge fiecare lacrima de pe obrajii mei cu zambetul si bucuria lui. Ma face sa trec peste orice suferinta, neplacere, suparare numai cand il privesc in ochii lui mari si caprui, este ce-a mai mare realizare din viata mea, ingerul meu , sufletelul meu. Tatal sau ne-a parasit inainte sa se nasca, nu l-a dorit, la nastere l-a recunoscut, s-a intors cand bebe avea 10 luni, a stat pana la 1 an al bebelusului, apoi a plecat din cauza unei discutii mai aprinse..... este fffff mult de povestit, cert este ca ma lupt cu mine sa nu-i arat lui bebe cat de trista sunt, si nu pot sa inteleg cum iti poti prasi copilul, un suflet nevinovat,

Mergi la inceput