Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(105)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Neata!!



Mamaaa, fetele mele dragi, mi-ati facut ziua, e soare pe strada mea, desi e frig si negru...si Robert tuseste si nu merge azi la gradi -pt observatie!

Doua chestii foarte interesante:

Madalina wow, ce mesaj, ce cuvinte frumoase, mai oi fi avand eu o oglinda defecta
Mersi mult fete dragi de vorbe frumoase, dar sa stiti ca nu le-am cersit, doar i-am zis Andutei ca m-am simtit tare frumoasa in sarcina.

Aaaa..Madalina sa-ti spun, sa nu-ti spun????Parca ma si vad stand pe coltarul ala si ma socam uitandu-ma la ce patratele ai pe abdomen si ce cur beton in colantii aia...si-mi calculam cate luni au trecut la tine de cand ai nascut??

Tunde f bine ca ti-a schimbat avatarul, e si mai frumos, e superb!

Carmenutza prima data: trebuie neaparat intarcat? Nu ai putea sa-i mai dai seara si dimineata? Bun, daca trebuie, iti zic cum am facut eu la Robert, care tot asa dormea numai cu sanul, zi si noapte. Prima data, pt o perioada lunguta (2-3 sapt, poate chiar mai mult) am scos sanul de zi - l-am adormit fara san, asa greu cum e si la trezire (cand el avea iar o tzatzeala) nu-l mai puneam - ziua nu a fost f greu. Urmeaza noaptea, cand Robert, la 1,10 luni avea treziri la 15-20 min, eu nu mai aveam aproape deloc lapte si el se tot trezea, asa, de alintare. Cand am inceput cu "ostilitatile d einarcare" am facut asa: culcat normal, el nu mai bea LM (doar cereale cu lapte) la culcare (e si asta o faza, am uitat sa zic) si cand s-a trezit peste noapte intai am incercat sa-i dau apa, ceai, chiar un LP, apoi pt ca a refuzat tot urland, l-am luat in brate si purtat prin casa, vorbit, pupat, mangaiat si a adormit. L-am pus in pat si dupa alte 20-30 min s-a trez iar si am reluat plimbatul. Timp de o saptamana. Ma bucur ca nu avrut nimic (apa, ceai, lapte) pt ca dupa saptamana aia grea pt toti, a dormit d ela 10-9 dimineata fara nicio trezire. Asta e povestea noastra!

cocutza o corectare pt ieri "casutza noastra" (stii tu ce zic)

Mayane cum aki sunteti azi??? Sanatate!

RSZ de Simo - nu stiu ce fel e, dar o sarbatorim pe Ana de Sf. Ana, ideea e fix ce a zis bebelu o tii daca tii la ea, la ziua aia. Si eu zic ca un prilej d ea serba, de a pupa, de a zice LMA nu poa' s astrice.

Roxx da, chec cu banane.

Relusha sanatate!!

Mimo

ziki
Ce zi frumoasa aveti azi!


Aaaa...mai era ceva ciudat de zis (pe langa ideea frumusetii mele ) mai....suntem pe locul 1!!!!! Cum, de ce???Ieri nu am verificat si azi m-am uitat in clasament si nu ma mai vad pe locul 3 si zic "gata, m-am dus la vale"..cand colo....lipistoca nu mai e!!!! Ce s-a intamplat???? Unde e lipistoaca????
Orocum mii de fetele pt voturi!!!

O zi buna sa aveti si la multe lunite sarbatoritilor zilei de azi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Buna dimineata!!
O zi mirobolanta va doresc!
nu am nimic de adaugat "intelijent" la comentarii, asa ca daca sunt azi sarbatoriti sa dea un pepsi, ceva.... o maslina, o scobitoare straina, ceva ca sa stim, sa le uram!!(ultima afirmatie era un pamflet si trebuie tratata ca atare); pam-pam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Roxx ce ati cumparat???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:


bravo Loriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!


Listuca cu produse disponibile..s-ar putea sa fie de final
tanti aia e suparata rau pe mine..cica am cumparat prea multe produse!

CR ZI /NOAPTE IRIS 5LEI
CR ZI/NOAPTE RODIE 5 LEI
CR ZI WROSE 5 LEI
ULEI RODIE 100ML 9 LEI
ULEI DE MASAJ GALBENELE 100 ml 9 LEI
CREMA CONTUR DE OCHI RODIE/W ROSE 5 LEI
CREMA ZI MIGDALE 5 LEI
CREMA SENSITIVE SEBAMED 2 LEI (mica)
CREMA MICA MIGDALE 2 LEI
DEMACHIANT MIC 2 LEI
CREMA WROSW NOAPTE MICA 2 LEI
LOTIUNE W ROSE 1 LEU(MIC)

Cine are nevoie de cont pt banuti dati-mi PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Pe voi va mushca bebeii? Pe mine ma zapaceste. Ma musca de fatza, burta, maini, picioare. Si doare de mor. Stiu ca nu am ce-i face, dar ma vait si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Moamaa ce de-a ''complimenturi'' va faceti aci..is cam verde deja

s-ar putea sa mi se traga si de la inhalatul de domestos si cif..tocmai am facut luna si bec bucataria,baia si holul
dupa care am bagat o tig si cafea.
SFAT! nu fumati dupa ce ati inhalat domestos!!! etnobotanicele is pui!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Mada musca, zagarie, ciupeste...cel mai tare imi "place" ciupitul de interiorul si ext nasului, zgariatul pe gingii...trasul de buze!!!

Simo lasa maica cafaua aia cu red bull

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Tunde..am indraznit si eu cu un pm
frumos avatarul tau,sa stii!!!!!!!!!!!


www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Neata!
Si eu am indraznit cu un pm Tunde.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Mada;ciupeste pe unde nimereste carnea moale..pe interiorul bratului,pe gat..si musca tzatza lu mama,si burta lui mama..
Avem doi dinti.yuhhhhhhhhhhhhhhhhhiiiiiiii
Angie;oks
Am fugit la radiologie..sa fac film la mana
Simo;ce te delectezi cu "bunatati"

Mergi la inceput