Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(104)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Tunde, sa-ti fie de bine. E vina aparatului. Baga un ochi in el daca n-are la setari "remove red eye". Daca nu are, nu prea ai ce face. Se reflecta lumina in retina. Doar sa-i faci poza mai din unghi, sa nu se uite direct in camera. Mai de sus, mai dintr-o parte...
Sau sa corectezi pozele dupa...

Baiatul meu... plange si maraie in patut. In brate, sau daca ne tavalim pe covor - tace. Nu are muci, nu e apatic... Habar n-am ce are... Ma duc sa-i iau iar temperatura.



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

cine e Maria F. pe fb?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Eu



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

ahaa..aveam eu o banuiala. eu nu dau accept pe fb dc nu stiu cine-i persoana si prea erai cu toata lumea prietena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mayane

Eu



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Ce misto
Piscotel;Anno faceam mult sport..mai ales mult mult alergat
Si daaaaaaaaaa;livingul meu e gata pentru bebeluseala....hai ca va invit la o intalnire virtuala macar

Mayane;cat are acum?ce i-ai dat?
N-am "remove red eye"..e o camera BENQ..de 3 lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

tunde trimitemi-le mie dc vrei ca am photoshopul si incerc sa -i scot ochii rosii lui noromea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui zumzu

tunde trimitemi-le mie dc vrei ca am photoshopul si incerc sa -i scot ochii rosii lui noromea

Mamica de Darius Alexandru 2.01.2011
http://photosbynicoleta.blogspot.com

Cateva mi-a rezolvat Mayane..restul ti le trimit maine ,mai am poze pe aparat si trebuie sa le descarc..sa vad care necesita photoshop
Dar din cate am vazut numai la lumina becului ies asa..ziua e ok

Noapte noapte
Sa va faceti bine copilasi bolnaviori


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Buna seara si de la braila:)
Cineva mi-a facut o surpriza foarte placuta si sunt binedispusa.
Asa ca, hai sa ma bag si eu in seama....
LORI mama, ai girja! daca bine imi amintesc nu e prima oara ca dai cu genunchiul; pedealta parte sunt "alaturi" de tine, si eu alunec pe gresie; dar m-am hotarat sa port si papuci.

SANATATE multa pentru toti copilasii bolnavi.

Si Carmen face la olita de vreo saptamana; de mers merge numai tinuta de subtiori dar o simt ca nu are inca echilibrul foarte bun; are 74 de cm. si 8.800 kg. o fi bine, nu o fi? nu imi dau seama, important e ca o vad vioaie si ca mananca destul de bine zic eu. A invatat sa imite puscatul din degete si acum cand ai spun sa faca "pa, pa" ea imita cu degetele cum m-a vazut pe mine, e nostima....

Mai era ceva.... dar, nu mai imi amintesc...
O seara mirobolanta va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Scosul ochilor (ce aiurea suna ) mi se pare comod cu Microsoft Office Picture Manager.

Temperatura creste acum o ora avea 39.5. I-am dat Nurofen si i-am pus o carpa uda pe cap. Acum picioarele si mainile sunt normale, frige corpul si capul. Are obrajii rosii. A adormit in brate. Il mai las putin si mai ud carpa. As vrea sa scada temperatura macar la 38.
Prea linistita am fost, nu? Dar sa speram ca si de data asta trece repede.



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:


Citat:
citat din mesajul lui Mayane

Scosul ochilor (ce aiurea suna ) mi se pare comod cu Microsoft Office Picture Manager.

Temperatura creste acum o ora avea 39.5. I-am dat Nurofen si i-am pus o carpa uda pe cap. Acum picioarele si mainile sunt normale, frige corpul si capul. Are obrajii rosii. A adormit in brate. Il mai las putin si mai ud carpa. As vrea sa scada temperatura macar la 38.
Prea linistita am fost, nu? Dar sa speram ca si de data asta trece


Maseaza-l cu otet de mere diluat cu apa sau otet normal..pe la ceafa,la incheieturi..si la nurofen mai poti baga si un sup. paracetamol sau juma de sup. novocalmin!
Si la Soniuc manutele ,picioarele sunt reci numai capul frige..cand are temperatura

Astia nu ma lasa sa-mi schimb poza la avatar..huooooooooo!

Mergi la inceput