Sezatoarea canadiana (217)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andy08 spune:

La multi ani cu sanatate si impliniri!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

La multi ani tuturor ce-si serbeaza numele azi : Ion, Ioana!









Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

E clar, e aproape jumatatealui ianuarie si nimeni nu mai scrie la subiectul asta. Pacat!

Vroiam sa va spun ca daca vreti sa mergeti in tara la vara, am luat bilete aseara cu 915$/adult (plecarea pina-n 18 iunie).O saptamina mai tirziu pretul urca la 1500$ si ceva

Va pup!













Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Simi, multumim ptr info.

Din pacate, noi nu putem beneficia de oferta asta. Victor termina primaire, are excursie de sfarsit de an bineinteles undeva pe 21 iunie.

O zi buna,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Da, pai pe asta se bazeaza si ei cu ofertele astea, ca lumea termina scoala cam pe 20-21 iunie. Dar eu o s-o iau pe Alice de la scoala in ultima saptamina, sper sa n-am probleme...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

La multi ani cu Sanatate si bucurii!
Simu- Multumim de info, dar cu ce companies Ai gasit cu 900?
Saru Mina de info!

Denisa cu Emma Andrea 5 ani si Mark Alex 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

denisam, La multi ani cu sanatate si bucurii si voua!
Air France







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

la multi ani cu sanatate, bucurii si impliniri !!

greu cu timpul asta, nu stiu cand trece saptamana...

noi am luat bilete pentru martie cand au copiii vacanta cu 750 (klm). de abia astept sa mergem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiion spune:

Ninge, Ninge Ninge. Sa ajungeti cu bine acasa !!!!! Eu ma uit pe geam si ma gandesc sa ma culc la birou seara asta.... ca e cald si bine.
Stiu ca nu prea mai da lumea pe aici (FB asta) dar poate citeste cineva intrebarea mea.

Eu pe principiul iarna car si vara sanie, caut informatii pentru o vacanta un New Brunswick sau I. Prince Edward .

Vrem sa inchiriem un chalet si sa stam doua saptamani si sa vizitam zona, sa facem plaja.... Carmen mi-a dat idei bune. A mai fost cineva in zona? Nu prea stiu cum sa aleg chalet-ul.

Merci,

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Mihaela, din pacate nu stiu nimic despre NB.

Am si eu o rugaminte mare, daca cineva dintre voi e in legatura cu dr.Dobrescu de la st-justine, ar putea sa-mi trimita un pm, ma explic acolo (e important pentru mine, din pacate:(

eu nu `acuz` fb de faptul ca nu se scrie aici, ci vizibilitatea...ochii din umbra si mereu cel mai `vizionat` grup din diaspora pe dc

Selon ce que je pense de moi, je suis limitée ou illimitée, libre ou esclave


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput