Reclama Eugenia

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

Citat:
citat din mesajul lui MarilenaP

Am ajuns intamplator pe acest forum si citind comentariile voastre sesizez o ciuda si o invidie endemica. Sunt mama de baiat si poate aici este diferenta dintre noi, eu privesc mult mai degajata si pot gandi lucid. L-am rugat pe baiatul meu sa-mi spuna parerea lui despre aceasta reclama si despre comentariile voastre si stiti ce mi-a spus ? Ca voi avand niste niste purcici hranite doar la fast food va este ciuda. I-a placut reclama enorm si de acum iubeste Eugenia. Eu nu sunt pro reclame in general dar daca s-ar face un sondaj in scoli si voi neavand o ocupatie nu v-ati mai uita doar la telenovele ati afla cu stupoare ca este cea mai indragita reclama. Din ce stiu eu reclamele sunt facute de un colectiv de regizori care au studii in domeniu. In comparatie cu voi ei au si experienta si expertiza. Atentie nu uitati si aveti grija ce mai comentati, nici un baiat de pe aceasta planeta nu-si doreste o soacra ca voi iar comentariile voastre raman pe internet 4 ever fiind foarte usor de gasit si peste 10 ani.


'purcici' e pluralul de le "purcica" (adica viitoare scroafa) sau am uitat eu limba ?
Mda, pe de alta parte, timpenia scrisa ar trebui traduca cu "eu am baiat frumos care nu se uita la purcicile voastre".

On topic, unde se poate vedea publicitatea cu pricina ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mik


On topic, unde se poate vedea publicitatea cu pricina ?


Mik.


Cred ca asta e, am dedus eu din discutii :). Nu am canale romanesti.

.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Asta e.
Sunt draguti cu totii.
Si reclama e draguta la prima vedere.

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui JuliaSM

Citat:
citat din mesajul lui MarilenaP

Am ajuns intamplator pe acest forum si citind comentariile voastre sesizez o ciuda si o invidie endemica. Sunt mama de baiat si poate aici este diferenta dintre noi, eu privesc mult mai degajata si pot gandi lucid. L-am rugat pe baiatul meu sa-mi spuna parerea lui despre aceasta reclama si despre comentariile voastre si stiti ce mi-a spus ? Ca voi avand niste niste purcici hranite doar la fast food va este ciuda. I-a placut reclama enorm si de acum iubeste Eugenia. Eu nu sunt pro reclame in general dar daca s-ar face un sondaj in scoli si voi neavand o ocupatie nu v-ati mai uita doar la telenovele ati afla cu stupoare ca este cea mai indragita reclama. Din ce stiu eu reclamele sunt facute de un colectiv de regizori care au studii in domeniu. In comparatie cu voi ei au si experienta si expertiza. Atentie nu uitati si aveti grija ce mai comentati, nici un baiat de pe aceasta planeta nu-si doreste o soacra ca voi iar comentariile voastre raman pe internet 4 ever fiind foarte usor de gasit si peste 10 ani.


Unde iti sunt suporterii??... sa mai apara vreo 2-3 care ajung aici tot intamplator, vai mie, care am acasa 3 purcei sub 4 ani, gelosi de numa' pe printesa din reclama, care e visata si ras-visata de toti pedofilii si proxenetii din Romania, tara tuturor posibilitatilor!

Chiar asa, intamplarea asta cum lucreaza, ca taman aici te-a condus, de ai produs asa o minune de raspuns, ca prima postare pe forum...Mda,intamplarea moarte n-are.


era in cautare de referinte pentru posibile viitoare cuscre cu care sa aibe ce discuta ca de la "scroafa la scroafa", sa mai caute poate si gaseste ...

reclamele nu o intereseaza, mancarea "fastfood" nici macar (habar nu am de ce a dus in discutie fastfood-ul..!!!?!!).... o fi Eugenia ultima gaselnita naturista....Eugenia cu iz pedofil...

Nina, 36s+,
AMR minim 16 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

era in cautare de referinte pentru posibile viitoare cuscre cu care sa aibe ce discuta ca de la "scroafa la scroafa", sa mai caute poate si gaseste ...









Rufus, vezi ca ramai fara cuscre cu vederile astea libertine. ups, sau era invers?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Rufus, vezi ca ramai fara cuscre cu vederile astea libertine. ups, sau era invers?




Nuuu...nu raman eu fara cuscre...coada se face la usa mea. Sa vezi ce selectie fac...

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Ii intrebi cate eugenii au in buzunar?

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Citat:
citat din mesajul lui MarilenaP

Am ajuns intamplator pe acest forum si citind comentariile voastre sesizez o ciuda si o invidie endemica. Sunt mama de baiat si poate aici este diferenta dintre noi, eu privesc mult mai degajata si pot gandi lucid. L-am rugat pe baiatul meu sa-mi spuna parerea lui despre aceasta reclama si despre comentariile voastre si stiti ce mi-a spus ? Ca voi avand niste niste purcici hranite doar la fast food va este ciuda. I-a placut reclama enorm si de acum iubeste Eugenia. Eu nu sunt pro reclame in general dar daca s-ar face un sondaj in scoli si voi neavand o ocupatie nu v-ati mai uita doar la telenovele ati afla cu stupoare ca este cea mai indragita reclama. Din ce stiu eu reclamele sunt facute de un colectiv de regizori care au studii in domeniu. In comparatie cu voi ei au si experienta si expertiza. Atentie nu uitati si aveti grija ce mai comentati, nici un baiat de pe aceasta planeta nu-si doreste o soacra ca voi iar comentariile voastre raman pe internet 4 ever fiind foarte usor de gasit si peste 10 ani.


De parca eugenia e vreo gustare "fitness" asa...
Foarte tare mesajul asta Te rog sa mai treci pe la noi, intamplator sau nu. Ai potential!

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui viviana

Ii intrebi cate eugenii au in buzunar?




Le intreb, vivi, ca selectia e la cuscre.... Si nu, nu eugeniile-s criteriul.

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

M-am gandit la coada de baieti.

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput