Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(102)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Simis pt a afla pretul transportului pe Amazon trebuie sa lansezi comanda, introduci toate datele (adresa, card) si apoi, la penultimul pas iti da suma totala si termenul de livrare. Daca nu iti convine nu mai treci la pasul urmator si se anuleaza tot.

Angie din cate stiu eu (dar nu sunt sigura) daca Iphone-ul e luat din magazin de la Vodafone are asigurare inclusa in pret.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Mai spre primavara fac si eu cinste cu o bebeluseala



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Dedi eu azi am pus, pentru prima oara, busuioc.

Cocutza cam cat e un carut sport Maclaren in Austria?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:

Mada, multam fain, ma bag sa vad cum sta treaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

e un abonament pe orange-on-net se numeste e pe firma si sunt cam 80 tel incluse in retea..avem toata familia si vb gratis si la restul se taxeaza f putin..daca-i aiurit sa suporte..auzi sa cazi din barca?



Citat:
citat din mesajul lui madalina_m

Simis pt a afla pretul transportului pe Amazon trebuie sa lansezi comanda, introduci toate datele (adresa, card) si apoi, la penultimul pas iti da suma totala si termenul de livrare. Daca nu iti convine nu mai treci la pasul urmator si se anuleaza tot.

Angie din cate stiu eu (dar nu sunt sigura) daca Iphone-ul e luat din magazin de la Vodafone are asigurare inclusa in pret.

Mami fericita de minune Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica



www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

gabrielaromt si dedicut aveti pm

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Lori;poi daca 5 e maxim atunci mi-am facut treba si ce bine l-am facut!!!!!!!!
Dedicut;baga linkul mama!ca ma ustura punctele astea..tre sa le dau la cineva repedeeeeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Cocuta/Simis;ma uit deseara ce am pe acasa..ca imi facusem stoc deja..ce lipseste complectez marti si va pun colet!
Pana marti stau sa-mi intre si banutii..a 3-a tura deja si nu am scos extras inca..ma incurc cu banii si nu mai stiu pe ce planeta sunt!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Tunde, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara 2011 amintiri de vacanta&page=7" target="_blank"> aici

Ia sa caut si eu despre nucsoara, nu am auzit asa ceva....


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dedicut

Tunde, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara 2011 amintiri de vacanta&page=7" target="_blank"> aici

Ia sa caut si eu despre nucsoara, nu am auzit asa ceva....


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011


EGZECUTATH!

Mergi la inceput