Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(101)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Citat:
citat din mesajul lui zumzu

Gabi..deci imi place pustiul tau de nu mai pot cu carliontii aia ai lui.

Mamica de Darius Alexandru 2.01.2011
http://photosbynicoleta.blogspot.com


Multumim! :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Citat:
citat din mesajul lui shubulina

Wow,ce intalnire frumoasa.Ce de spatiu liber,Zumzu.La noi in casa e putin spatiu,le-a trebuit la astia semineu,aboa astept sa-l daramam.
Vreau si eu bebelusi asa multi la mine acasa

Ana,mami de bebe cel mai frumos



Poi hai! cand vrei sa venim?? ca eu m-am obisnuit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

e Gabi prima mamica, eu si Magnetism nu aparem in pozele astea

Carmen, nu stiu..of
daca nu iti iese si nu iti iese ti le trimit eu cumva pe mail sau mess

tunde, eu nu am fost pe faza, ce cauta fratiorul tau pe acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:


Felicitari Petro!!!


Bine ai venit minune mica !





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Citat:
citat din mesajul lui fragrant8



vazut poze de la bebeluseala; sunt deliciosi am recunoscut o parte din mamici - loutzy, mada, carmen, dar nu am recunoscut-o pe mamica de pe cover-ul albumului; cine e? magne? zumzu?



=============
Mami de Sophic mic (16-01-2011)

“In the depths of winter I finally learned there was in me an invincible summer” (A.Camus)



Eu sunt vinovata






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

fetelor s-a intamplat ceva cu puti lui Darius. mai ca-mi vine sa fac poze si sa le pun
pana acum cand intindeam de pielea, adica trageam de ea spre baza ramanea perfect intinsa peste capat cu o gaurica mica mica mica cat intepatura de ac. acum ramane asa un fel de mot din piele, un fel de inelus care are gaurica cat batul de chibrit sa zic. eu de bine?
eu de cateva zile il dau cu o crema data de pediatra.
ah..ce rau imi pare ca nu v-am aratat puti cat ati fost pe la mine si sa ma uit si la puti voastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Ziki, Doamne ajuta!
Tunde, am uitat sa zic, mi-ai facut ziua cu faza aia! . Auzi, sa te urci in drepta!
Vaaai, ce bebeluseala frumoasa!! Pai, Ziki, daca tu esti invidioasa si, vorba aia, oricand te poti vedea cu fetele...eu ce sa zic??

Nu mai stiu. A, Doloress, da, un proiect e capabil sa te scoata din butoi. Chiar daca, vorba lui Zumzu, el nu e dus la bun sfarsit (asta nu inseamna ca tu nu o sa il finalizezi, zic la modul general). Ehehe, e foarte fain sa faci ceva pentru sufletul tau, chiar daca nu profesezi in domeniu. Eu as face TURISM, dar sa si profesez. Mai degraba Ticketing. Sa lucrez intr-un aeroport... Acum lucrez vis-a-vis de aeroport, haha, ce chestie!

Fetelor, am facut mancare chinezeasca aseara si am scapat cam mult sos iute. Cum fac sa mai scot iuteala?




Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

AMBRAMBU,FELICITARI DIN TOATA INIMA!!!!!!!

Gabi,si maine,si maine.Da daca n-am unde.Offf...las ca demolez tot,m-am hotarat.Cat mai curand.Vroiam sa mai amanam,da urmeaza curand,gata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

In primul si in primul rand Felicitari Abramburika!!! Sa te bucuri de printesele tale toata viata!

Apoi vreau sa-i multumesc lui Zumzu pentru ca ne-a oferit ocazia sa ne intalnim si sa petrecem asa frumos cateva ore!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

gabi - incantata de cunostinta, mamica frumoasa; imi place tare mult culoare parului tau!

bun venit bebe elisa!!! Sanatate, noroc, intelepciune!!!

Mergi la inceput