Recomand bona - CONSTANTA

Recomand bona - CONSTANTA | Autor: ilenutza

Link direct la acest mesaj

Buna dragi mamici,

recomand cu cea mai mare incredere o doamna in varsta de 42 ani pentru bona in Constanta si zonele limitrofe.Este cu f mult bun simt, fff muncitoare, curata, absolut deosebita.A avut grija de copiii mei cat am stat in Constanta.Ceea ce este f important, cunoaste valoarea banilor si nu se da inlaturi de la munca.De asemenea gateste extraordinar de bine.

Daca sunt mamici doritoare, va trimit Pm cu datele de contact.



Ile, mami de Victor si Andrei



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Martha-Ioana spune:

Imi poti comunica datele de contact ale bonei din Constanta?
Multumesc.
Contact pe email atip_ct@yahoo.com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alushi spune:

Buna, as aprecia sa imi spui daca mai e valabil anuntul cu doamna respectiva. Am nevoie disperata de cineva de incredere!!!!! Iti multumesc din suflet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelatiu spune:

Buna , daca mai cautati bona , ma puteti contacta la mirelalilianatiu@yahoo.ro sau 0751178330 , ingrijesc copii la domiciliul meu .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allenna82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ilenutza

Buna dragi mamici,

recomand cu cea mai mare incredere o doamna in varsta de 42 ani pentru bona in Constanta si zonele limitrofe.Este cu f mult bun simt, fff muncitoare, curata, absolut deosebita.A avut grija de copiii mei cat am stat in Constanta.Ceea ce este f important, cunoaste valoarea banilor si nu se da inlaturi de la munca.De asemenea gateste extraordinar de bine.

Daca sunt mamici doritoare, va trimit Pm cu datele de contact.



Ile, mami de Victor si Andrei




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allenna82 spune:

buna Ilenutza, ai putea, te rog sa-mi comunici datele de contact ale bonei din Constanta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FloreB spune:

Buna, te rog mult daca mai este valabil mesajul sa imi trimiti datele de contact pe florentina.batariga@yahoo.com . Multumesc!

Mergi la inceput