Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (72)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

lalely, nici tipa care a venit la mine nu a vrut sa spuna ea, dar noi i-am spus ca ea stie mai bine ce munca face si ca nu punam noi pret pe munca ei..si a fost obligata sa ne dea un raspuns. Chiar nu ma pricep la bone..

Alexina, la tara femeile nu se intereseaza de nimic..cresc copii asa cum le zic babele ...ca "doar asa am crescut si noi"... La mama in Fundulea e o vecina care i-a sticat stomacul fetititei ei cu ciorba data de la varste fragede. de cateva luni fata are diaree in continuu..a fost la dr, a fost si internata in spital cu ea, dar cand ajunge acasa ii da sa manance tot cum ii spune bunica si strabunica..ca sta cu amandoua in curte degeaba am incercat sa-i spun eu, sa-i dau exemplu la amandoi copii mei..degeaba...din pacate. imi e asa mila de saracuta fetita...hai ca m-am lungit dar cred ca ai atins o coarda sensibila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

lalely din ce am vazut eu pe net in buc se iau si 10-15 milioane

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Am inteles Cris...

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

lalely, pt concert am urmarit bilete.ro. Cred ca mai suplimenteaza..daca vad iti spun.

strumph, ma bucur ca ai rezolvat cu laptopul. Asa rezolva si al faxul..la mine cand nu rasp reped ela tel incepe sa urle si nu vrea sa se opresca la Stop..la sotul meu se opreste

pauza sa fac cap nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalely07

Miki..cam ce scoruri sunt la voi??
Asta sa imi fac asa o idee..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!




pai cam 15-18 mil fara menaj, doar stat cu bebe..pana pe la 6-7 seara zilnic exceptand weekendul..asa mi s-au laudat unele..pana n-oi incerca nu stiu concret..
dar repet, nu e relevant sa compari..la mine tot e scump aici, in piata nu te atingi de nimic, pana si o paine e la superpret..

eu platesc intre 80-100 ron sedinta de kineto iar cumnata mea in ploiesti plateste 30 si la ceva mai profi decat fac eu..si as putea continua cu multe exemple..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cap nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada si eu stiu una de ii dadeau la 5-6 luni mujdei cu mamaliga si cartofi prajiti si erau fff mandri... ca mananca cu ei la masa... si fra-su la 9 luni il lasau doar in carutz in curte si singur ei faceau treaba in gradina , nu se ridicase deloc de jos... in conditiile in care in curte erau 6 oameni adulti...


mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput