Barni te premiaza cu energie (CONCURS)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yopyop spune:

Multumim!

O zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Am facut un pic ordine la subiect si am sters o serie de mesaje offtopic.

As dori sa clarific o serie de aspecte:
- desprecopii.com este organizator al acestui concurs in colaborare cu Barni
- orice intrebare sau neclaritate o aveti o puteti trimite pe adresa noastra. Daca nu putem raspunde, vom trimite intrebarile mai departe.
- Alegerea castigatorilor este facuta de catre echipa Barni si nu de catre Desprecopii.com
- Noi am trimis mai departe remarcile voastre cu privire la regulament. Este adevarat ca formularea este discutabila dar nu cred ca este cazul sa fim asa de stricti si sa analizam gramatical fiecare virgula din regulament. Trebuie sa-i respectam pe castigatori si sa speram ca vom fi si noi printre castigatorii viitori! daca nu la acest concurs, poate la un concurs viitor.

Multumim inca o data participantilor si vom incerca sa anuntam la timp seria noua de castigatori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

De ce nu apare si poza pe care am trimis-o noi?



www.facebook.com/album.php?id=1530496981&aid=2075301 #" target="_blank">Poze Raisa - facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoemma spune:

Pe 30 noiembrie trebuiau anuntati castigatorii, nu-i asa?

Copii gasesc totul in nimic, oamenii gasesc nimic in tot. (Giacomo Leopardi)

Mami de 2004 si 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

asa este antoemma - datorita zilelor libere inca nu am primit lista noua cu castigatori. Speram sa anuntam castigatorii inainte de weekend…



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yopyop spune:

Buna ziua.
Conform regulamentului concursul nu s-a incheiat pe 30 noiembrie ci pe 1 decembrie: "Concursul va incepe pe data de 3 noiembrie 2011, ora 12:00:00 si va dura pana la data de 1 Decembrie 2011, ora 23:59:59 (inclusiv)".

- Daca ar fi dupa mine pe toti copiii i-as premia, in fiecare zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoemma spune:

Nu am zis ca s-a incheiat pe 30 noiembrie, ci ca atunci trebuia anuntata seria a treia de castigatori.

Copii gasesc totul in nimic, oamenii gasesc nimic in tot. (Giacomo Leopardi)

Mami de 2004 si 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Avem a treia serie de castigatori si le puteti vedea fotografiile aici http://www.desprecopii.com/info.asp?id=7538

Felicitari castigatorilor:

catalinatgv
Anca_Doina
ghiocelana
marmol
rodicu2003


Astept pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele voastre personale cat mai curand posibil: nume/prenume, adresa/cod postal, user desprecopii si numar de telefon



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yopyop spune:

Buna seara.
Datele mele personale le-ati primit?

Felicitari castigatorilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghiocelana spune:

Multumesc mult pentru premiu!
Am trimis datele!
Felicitari tuturor, sa le savureze cei mici cu placere!

Mergi la inceput