Barni te premiaza cu energie (CONCURS)

Barni te premiaza cu energie (CONCURS) | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Iti place sa te joci cu copilul tau?
Incarca www.desprecopii.com/info-id-7540.htm#IncarcaPoza" target="_blank">AICI o fotografie care surprinde cel mai distractiv moment de joaca pe care l-ai impartit cu micutul tau si poti castiga unul dintre cele 5 premii saptamanale.

Citeste www.desprecopii.com/info-id-3432.htm" target="_blank">aici despre regulamentul si premiile concursului Barni.

succes!





Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Juniorul este mare fan Barni, poate vom reusi sa gasim si noi o poza pentru album.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alirin99 spune:

merge foarte greu sa incarci poza!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alirin99 spune:

am reusit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ValentynaS spune:

Buna ziua! Pagina de incarcat poza da eroare, am incarcat de 2 ori poza si defapt niciodata, nu apare in GALERIE si chiar si aceasta da o multime de erori la vizualizare. Apare cate un colt dintr-o poza ce pare a fi uriasa si se blocheaza.
Sa mai incerc incarcarea pozei sau sa mai astept,in speranta ca va aparea in galeie?
Cum stiu daca a fost incarcata sau nu, daca nu apare in galerie?

...Astept un raspuns. Multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Am avut un bug in aplicatia de upload care speram ca l-am remediat. Unele poze care erau mult prea mari ca rezolutie nu pot fi procesate.

Daca intampinati erori, redimensionati singuri poza inainte de a face uplaod...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoemma spune:

Eu nu am vazut poza in galerie, dupa ce am incarcat-o, si am mai trimis una. Daca am iesit din pagina si ulterior am intrat din nou le-am vazut pe ambele... Acum as mai putea sa sterg una din ele?

Copii gasesc totul in nimic, oamenii gasesc nimic in tot. (Giacomo Leopardi)

Mami de 2004 si 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

si eu am trimis vreo 4 poze!E problema???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutzasibiu spune:

nu reusesc sa incarc poza.am incercat tot felul de poze si dimensiuni dar nu merge.de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutzasibiu spune:

cred ca bug-ul a reinviat!ca iar nu merge upload-ul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghiocelana spune:

Am si eu o nelamurire, nu va fie cu suparare, insa in regulament scrie ca "Tema concursului: Trimiterea unei fotografii care sa ilustreze cel mai distractiv moment de joaca al copilului utilizatorului, alaturi de acesta.; ori in 3 dintre fotografiile castigatoare nu apare adultul jucandu-se cu copilasul, deci...nu prea e corect!!!Zic si eu!!!

Mergi la inceput