Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (70)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Gata am pus poza, asteptam pareri

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011




ahaaaa..asa da pupici pe sunculite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Gata am pus poza, asteptam pareri

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011



Daaaa are tituci Grasunu lu mama frumos. Sa fie sanatos, cind va incepe sa mearga se schimba foaia.Bravo mami!

p.s. am pus si eu 2 foto ..una in care I sta cu vacutele la pascut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

am venit si noi de afara, i-am dat papa Anastasiei ca urla foamea in ea si asa foame a avut ca a mancat ca haplea repede si nici n-a terminat iaurtul cu cereale ca nu mai putea. incepuse sa ragaie ca este satula...asa face cand nu mai poate, am observat. cand mananca repede nici nu poate prea mult dar daca statea cu gurita deschisa ca un pui i-am dat, ce sa fac.

miki stii ce bun a iesit broccoli? nu s-a uscat deloc ca am mai completat cu apa, mi se paruse mie ca este cam putina si mai si scadea la cuptor. si a papat apropae tot. i-am facut cartof+broccoli+carne curcan mai multa+cateva feliute de morcov. si i-a placut.


catank super reteta pentru imunitate. ia s-o notez si eu. si pe a lui miki poate o sa fac si eu candva

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

mandreeac l-am vazut pe scumpul de Rares este grasunel ce comic este cu palarioarele acelea

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

am venit si noi de afara, i-am dat papa Anastasiei ca urla foamea in ea si asa foame a avut ca a mancat ca haplea repede si nici n-a terminat iaurtul cu cereale ca nu mai putea. incepuse sa ragaie ca este satula...asa face cand nu mai poate, am observat. cand mananca repede nici nu poate prea mult dar daca statea cu gurita deschisa ca un pui i-am dat, ce sa fac.

miki stii ce bun a iesit broccoli? nu s-a uscat deloc ca am mai completat cu apa, mi se paruse mie ca este cam putina si mai si scadea la cuptor. si a papat apropae tot. i-am facut cartof+broccoli+carne curcan mai multa+cateva feliute de morcov. si i-a placut.


catank super reteta pentru imunitate. ia s-o notez si eu. si pe a lui miki poate o sa fac si eu candva

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




Bravo mami! Sa-i fie de bine! Si Ioana uneori, cind ii este prea foame nu mai are rabdare la lingurita si incepe a plinge...o iau din scaun, o potolesc din plins, ..o asez la loc si papa totIeri si azi i-am dat spanac..a papat tot. Ba mai mult, ieri mi-a luat paharul gol(am vrut eu sa-l las)mai avea ceva pe margini, si a bagat mainile in el...s-a minjit pe fata, pe cap, peste tot...era toata verde. Am ris cu lacrimi. Eeee nu se intimpla prea des..dar era simpa Am sa pun o poza...chiar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catankeste o dulceata Ioana are niste falcuteeee umflatici ii place cu animalutele, nu? abia astept s-o duc si eu pe Anastasia la socrii sa vada calul, gainile, procusorii, puii aia mici mai ales... dar sa fie mai mare sa si priceapa. tu ai animale multe si de toate?


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

rares arata ca buda in statui...
ioana e un popeye in varianta feminina

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

rares arata ca buda in statui...
ioana e un popeye in varianta feminina

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)




Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Multumim fetelor. Da are si tzatzele, imi plac maxim si rade cand sug si eu cum suge si el de la mine.

Catank e asa dulce Ioana, o frumoasa care a papat spanac. Cum i-ai facut spanacul? Doar l-ai fiert simplu asa sau i-ai mai pus ceva?

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank ce mazgalita este Ioana scumopa de ea, si Anastasia la fel face, ia castronelul, baga mana in el...asa ii place dar eu nu prea o las desi ar trebui uneori sa o las si pe ea sa se mocirleasca. de multe ori este imbracata sa iesim ca sa nu o mai imbrac dupa aia cu burta plina.... o s-o las si eu. ce chelioja este si Ioana

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput