Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (69)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Sunt asa happy, am aflat de niste cunostintze care s-au chinuit cred 10 ani sa faca bb si acum au finalizat actele si au adoptat o fetitza! n-au zis nimik pana acum si ne-au trimis poze cu ei trei....Ma bucur ca pt mine....

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

ff frumos sa le traiasca !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

lavi, suna bine ce-ai facut tu de papanormal ca lucas a papat, mie imi place mult sosul alb,
e dragutz foc pe olitza...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

merg sa culc si printesica si poate mai apuc sa revin...



mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

iony! buna!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Yasmi,e foarte scump Lucas pe olita felicitari


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

iony! buna!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

buna!
nu s-a culcat inca Andra??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

yasmi- super tare e Lucas al tau!
in mancare ai pus si sare nu?
ally- nu pot sa cred..in pat s-a ridicat singur? chiar Duracell felicitari pt puiut!
miki- am inteles,nu merge nici sa se aspire singur. sa sufle nasul stie? sau nu ies mucii aia adanci?
strumph- ce faci draga? pe unde umbli?
ailed- ma bag si eu in clubul mujdeiului...ca tot sunt din bucovina si acolo se mananca zilnic daca se poate. si tot din ala asa de lacrimezi nu.....apa chioara
simo- mami harnicuta
lalely- eu ia-m dat in manuta biscuitele prima data sa vad ce si cum...supravegheata normal ca il baga pe tot in gura

am culcat bubulina la 21.30 si planuiesc sa fac asa in fiecare seara...chiar si 21. depinde la cat se trezeste..sa vedem
azi a fost cam maraita toata ziua. s-a dat cu capul de 2 ori de a plans cate 10 min si nu se mai linistea. o data de podea si a doua oara de oglinsa de la dulap

cred ca ma bag la

pupiiiici

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

asa devreme iony, nuuuu ea alearga un balon prin sufragerie , de-a busilea...
exact alexina, de acela vorbeam... doua capatani la 300 ml de apa si niste ulei...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Buna seara, apar si eu la spartul targului,

ziua inceputa frumos cu cosmetica s-a sfarsit cu , am fost la priveghi la mama unei prietene de la aradence. In rest toata ziua am alergat.

Lavi dupa cum am prezis nu voi putea veni saptamana asta. Maine merge sotul chiar la Timisoara si eu nu mai pot atunci ca n-are cine scoate copii de la scoala gradi. Vineri e inmormantarea mamei prietenei mele si vreau neaparat sa merg. Oricum nu m-as simti bine sa ma distrez cand stiu ca o prietena sufera. Saptamana viitoare as putea marti, sper

Am citit de pe telefon dar nu imi mai amintesc mare lucru,

Viss sa folositi sanatosi covoarele

Strumph nu te necaji, mai da-i si maine aceeasi chestie, da-i putin timp sa se obisnuiasca nu schimba gustul

Felicitari Petru si Duracell si Lucas si Andra

Lavi broscutele sunt asa de simplu de intretinut. Si noi avem, dar acum sunt imense. Apa se schimba cat mai rar, noi o schimbam de 2 ori pe an, pentru curatarea acvariului exista filtru. De mancat cat mai putin si mai rar ca sa nu se muradareasca apa. Hai pastreaza-le si la vara le faceti un iaz in curte sa vezi ce bine vor arata. Traiesc o saptamana afara din acvariu asa ca nu te mai da de ceasul mortii sa le cauti daca evadeaza.


Nu mai pot sunt franta.

Somn usor.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

oooo Ally ,felicitari ptr reusita lui Edy
pup micutul duracell


Mergi la inceput