Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(98)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

MULTUMESC FETE DRAGI!!!!va doresc si voua 1000 de ani fericiti alaturi de familiile voastre dragi
as vrea din suflet o surioara sau un frate pt Tudor,dar va trebui sa facem o noua fertilizare si nu stiu inca daca sunt pregatita pt un nou tratament care e f dur si costisitor,si Tudor inca nu sta fara mine nici o secunda si nici nu doarme toata noaptea...am ajuns sa imi doresc cadou sa dorm macar 4 ore ca o noapte deja e luna de miere...hai sa nu ma plang azi,sunt fericita cu ce mi-a daruit Dumnezeu,lasand la o parte stresul prin care am trecut ..am o minune de baiat sanatos si frumos..cra-cra

poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

MADA, la Saria Fitness Club, e fix in spatele blocului meu. si cica merg acolo vedete Protv - haha. si eu, cireasa de pe tort. sau bomboana de pe coliva.

ziki, de doi pestisori flavia si felix

4 in cuibusor

DAU DIN CASA

never play leapfrog with a unicorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Am descoperit care e problema cu cazutul din pat, va spun ca poate aveti si voi aceeasi problema, sa remediati. Patutul e lipit de patul nostru, salteaua ei este mai jos decat salteaua noastra, ca si nivel, ea se ridica in picioare, baga picioarele printre gratii si pune piciorul pe salteaua noastra ca pe o treapta, si uite asa se ridica si ajunge in patul nostru si de acolo pe podea

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 si printesa Irina Ana 29.12.2010

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Ziki si eu fac ca tine. Cand ma apuc sa cumpar hainute nu ma mai opresc, mai ales daca prind vreo oferta, si iau un sac de haine aceeasi masura. Nu stiu de ce nu ma atrage sa cumpar mai mari. Nici nu apuca sa le poarte pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

hei!sunt prin zona..mesteresc la colete..pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

Buna fetelor !!!

INCERC sa nu intru in butoi peste voi, oricum cred ca nu mai e loc , si mai si puteee !
Ieri am fost la dr aia specilista in boli gastro-intestinale. ea crede ca nu are reflux, pt ca trebuia sa isi revina de la nexium. ea banjieste ca are intoleranta la proteina din laptele de vaca. adevarul ca atunci cand au inceput problemele lui, cam pe atunci i-am dat eu niste lapte cu cereale de la nestle ...cerelac. si ea asociaza problemele lui cu acea perioada. deci ... 2 saptamani fara produse lactate , si el si eu. si fara ou. Sa vedem cum se comporta .Ne-a dat sa facem si analiza pt proteina din laptele de vaca , dar cica poate avea intoleranta chiar daca iese negativ. in fine...costa 120ron. a facut cineva undeva mai ieftin ??!
Azi am fost la dr care l-a operat sa ii schimbe pansamentul, spre surprinderea mea arata foarte bine. doar o dunga, lunga ce-- drept. dar oricum se va micsora. dar arata super bine.a zis sa incetam cu antibioticul ca nu mai este nevoie. DAAAAAAR ii este teama de doctori...si ieri cand am fost la sanador cum l-am pus pe pat sa il dezbrac a inceput sa planga si se uita asa cu ochii mari la doctorita. si eu i-am zis lu' aia ca mis e pare speriat, si ea a zis ca nu are cum sa stie de frica, e prea mic...parca eu nu imi cunosc bebelusul. azi cand am fost ka budimex la fel a reactionat, si cum se indepartau de el dr si asistenta, gata tacea , dar ramanea cu ochii mari si inlacrimati si lasa boticul. offfffffffff ma doare sufletul de el. va dati seama ... cred ca a ramas cu frica de cand mi l-au luat sa il duca in operatie. s-a vazut singur fara mami sau tati...si l-au dezbracat alea , s-a speriat cand i-au pus si masca probabil...deci ma doare inima...ma simt super super super vinovata , trebuia sa insist sa ma lase sa in tru in sala cu el pana incepea operatia. as vrea sa dau timpul inapoi

da, ma duc sa citesc din urma...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Angie
si noi de 11 ani suntem impreuna

Multi multi ani fericiti impreuna!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Aveam un feeling! De aceea te-am si intrebat. Si eu tot la asta mi-am facut abonament. Am luat cupon de pe Adulmec.ro. Sapt viitoare incep. Vroiam sa merg marti la Zumba si joi la power toning. Trebuie neaparat sa facem cumva sa mergem impreuna.

Citat:
citat din mesajul lui ziki

MADA, la Saria Fitness Club, e fix in spatele blocului meu. si cica merg acolo vedete Protv - haha. si eu, cireasa de pe tort. sau bomboana de pe coliva.

ziki, de doi pestisori flavia si felix

4 in cuibusor

DAU DIN CASA

never play leapfrog with a unicorn



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Carmen;
intreaba doctorul de contractubex..cicatrizant care se aplica dupa operatii..a fost dat la copilasul prietenei mele..A fost operat la fata..l-a desfigurat un caine..are 2 ani!
Se face tratament juma de an.. este pe baza de ceapa!
E super!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Ma bag sa fac capitol nou






"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput