"Gradinita de joaca" - noua si ieftina!

"Gradinita de joaca" - noua si ieftina! | Autor: m.bucuresti

Link direct la acest mesaj

La „GRADINITA DE JOACA" , in limita unor preturi rezonabile, acoperim toate activitatile, indeplinim principalele cerinte ale cresterii si dezvoltarii copiiilor, permanenta supraveghere si ingrijire in timp ce copiii invata, se relaxeaza sau se joaca acumuland cunostinte, abilitati si deprinderi, necesare unei dezvoltari psiho-motorii armonioase.

Avem in vedere urmatoarele grupe de varsta: 2-3 ani;3-4 ani; 4-5 ani, before si after school (clasele I-IV)

Dotari: imobil ce ofera siguranta si confort, situat pe o strada linistita, in zona Iuliu Maniu-Uverturii-Lacul Morii. Vila este spatioasa, luminoasa, proaspat zugravita in care totul este nou: obiectele si instalatiile sanitare, mobilierul si toate acesoriile. De asemenea imobilul are curte mare cu loc de joaca si piscina.

Copiii vor fi ingrijiti si supravegheati de persoane cu experienta, serioase, care iubesc copiii si carora le place sa se joace cu ei. La dorinta parintilor, psihologul nostru le va evalua copii si progresele lor.

La noi nu se vor juca la calculator - nu incurajam acest lucru, mai degrab#259; stimulam joaca în curte la aer curat, ori de cate ori vremea o permite, astfel incat la sfarsitul programului dvs. ii veti gasiti relaxati cu temele facute si dornici de a reveni la „GRADINITA DE JOACA" .

http://www.gradinitadejoaca.com

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns m.bucuresti spune:

„Gradinita de Joaca“ este unitate de invatamant prescolar, cu program prelungit, care functioneaza in conformitate cu programa MEC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria0408 spune:

Buna. Dupa ce am vazut prezentarea de aici , am sunat si eu la ac. gradinita pentru mai multe informatii, pentru a stabili conditiile in care poate fi vizitata, pt. a afla date despre nr. de copii in grupa grupe, daca mai sunt locuri, programe optionale si costurile aferente si o multime de alte intrebari pe care cred ca le are orice mamica mai ales cand isi duce pt. prima data puiul la gradi.
Modalitatea in care mi s-a raspuns a lasat mult de dorit - prima reactie a fost aveti toate detaliile pe site- asa ca mie cel putin mi-a disparut interesul de a o vizita macar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

Eu am renuntat la alte demersuri cand am vazut ca pana si in pozele de prezentare locul de joaca e in constructie ca sa zic asa iar ca jucarii avem de a face cu cauciucuri...daca nici macar sistemul de markieting nu functioneaza alte asteptari chiar nu am...

Mergi la inceput