Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(96)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Hey!
Slaba activitate in weekend, pe de-o parte mai bine ca am avut si eu timp de-un respiro.

Simo sa porti cu placere ceasul. Multumim pentru aprecieri. Si eu i-am tuns lui Patrick doar bretonul de vreo 4-5 ori si nasa care tinde sa creada babisme din alea cu "sa nu tunzi pana la 1 an..." imi zicea ca trebuia sa-i prind codita. I-am zis ca sa stea linistita ca are de unde sa-i ia motul oricum (i-a ramas destul de tuns) si ca un ghinion ar fi fost sa se uite copilul cas din cauza parului netaiat!
Abia astept sa-i luam motul si sa-l tundem asa de vreo 2 cm maxim, ca ma enerveaza tare bretonelul asta cum sta...

Carmen maine in mod sigur vom fi cu gandul la voi si cu rugaciuni la DD sa fie totul bine! La 8.30 ne unim gandurile! Andreiut dulce!

Piscotel vreau si eu linkul cu hainute Anglia pls.

Mayane felicitari!!! Super note, brava mamico!

Revenim dupa o scurta pauza publicitara (nu aia cu maimuta interioara de care tot ziceti ca eu n-o vad )!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

Da Ziki, ti am raspuns deja, mai in urma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

https://picasaweb.google.com/114477305144659219403/October30201102
V-am pus 4 pozici cu comorile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Gata,culcat copii.

Irina..da,asta cu babismele ma rupe frate,parul sa nu il tai,unghiile sa nu le tai ..eu nu stau sa ii intre parul in ochi. oricum,la mot se ia ff putin si are de unde. da la aia cheliosi rau de unde le ia ?

Mayane...felicitari!!!! esti tare

Kitzy...ce copilasi superbi,sa va traiasca,sa fiti sanatosi

ma bag la niste fructe acusi,un pahar lapte..si somn.


nbuna fetele!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Carmen, maine toate gandurile bune la Andreiutz !

Kitzy, ce comori frumoase !

Mayane, asa va sa zica, eu nu pun intrebari serioase ! Bineeee.... De fapt si eu m-am gandit sa le pun un alt nume si vinerea asta am numit-o intrebarea de vineri seara. Dar toata lumea a raspuns la SZ ! Ce inseamna obisnuinta !

Pup fetele, incerc sa revin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Shines

ma bag la niste fructe acusi,un pahar lapte..si somn.


'Viata poate fi inteleasa doar prinvind inapoi dar trebuie traita privind inainte'


Mai zi - mai zi! poate le vine mintea la cap si celor ca mine care baloteaza seara inghetata, ciocolata si asta seara floricele!!!
Acum imi zic: "gata nu mai mag in mine toate prostiile!"... peste 5 minute ma gandesc: "ce sa mai mananc?"

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Mayane, felicitari ! Dai de baut !

Shines, eu nu ma feis-buchisesc, dar de dragul mamicilor de buburuze cred ca o sa o fac, mai ales ca vreau sa-ti vad bucataria aia laudata !

Mada, sigur ca mi-esti draga , stiam ca glumesti !

Irinukaaa, da, da un carnetel !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

si eu Irinuka mananc after eight (ca doar e zece ceasul nu?:P)

si eu vreau linkul cu hainute;eu ii caut un costum din ala intreg dar ceva care sa fie gros,eventual inblanit ceva ca sa pe dedesubt sa il imbrac subtire ca sa-mi fie mai usor

slaba activitate in weekend intr-adevar. azi ne-am invartit ce ne-am invartit si nici copilul nu l-am scos afara; dimineata formula 1-nu se putea rata, dupa ne-am bagat la somn cand ne-am trezit papa si se facuse prea frig afara si tarziu.

baietii sunt la culcare, ma duc sa fac si eu un dus, sa ma creia o pauzasc(daca nu uit iar), poate mai vad un episaod de ceva si gata.

ps.pastravul l-am facut in malai,prajit si cu mamaliga si usturoi fix cum ati sugerat (cu toate ca mai sanatos era la cuptor)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

ce exprimare de zece seara am...mi-e lene sa mai editez iar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Carmen,multe ganduri bune si din partea mea.Multa putere sa aveti,veti trece cu bine peste acest hop.
La ora 8.30 il voi ruga si eu alaturi de celelelte fete pe Doamne Doamne sa-l ajute pe Andreiut cel frumos si vorbaret.
Doamne ajuta!

Mergi la inceput