Cei mai frumosi obrajori de bebelus !

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andrusca_m spune:

da da, probabil se lucreaza la asta. Acusica aflam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alesiadmtr spune:

nu cred ca mai aflam ceva prea curand..mai avem de stat la panda se pare..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragilor, in asta seara vom publica rezultatele tragerii la sorti. Ma bucur ca e o tragere la sorti pentru ca altfel ar fi fost imposibil de ales castigatorii, sunt atat de multi obrajori adorabili si extrem de pupabili incat deliberarile ar fi durat ani de zile.

deci, stay tuned.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiut82 spune:

atunci...multa bafta tuturor!!!oricum ar fi,toti bebelusii sunt castigatori...ca dupa modul in care arata obrajorii lor rumeni si bucalati,acestia debordeaza de sanatate si fericire!multumim Domnului ca ne-a dat bebelusi frumosi si sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Va rog sa atasati si pozele castigatoare, daca se poate. Sa admiram si noi obrajorii pupabili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

In primul rand, trebuie sa va spunem ca la acest concurs am inregistat una dintre cele mai mari participari la concursurile DC. Nu stiam ca pe DC atat de multe mamici fericite posesoare a atator obrajori adorabili ... Felicitari mamicilor!
Frumusetea acestor copilasi si faptul ca ati participat cu placere la concursul Nivea Baby ne da energia si curajul sa propunem si mai multe concursuri pentru voi!!! Pentru ca Desprecopii poate fi reprezentat foarte bine! Deci vor urma multe concursuri frumoase in 2012!

Iata tragerea la sorti:
Premiul 1

- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/ki.jpg" border="0">
- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/ba.jpg" border="0">
- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/c6.jpg" border="0">
- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/yy.jpg" border="0">
- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/iaa.jpg" border="0">
- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/mol.jpg" border="0">
- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/sto.jpg" border="0">

Premiul 2
- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/zbv.jpg" border="0">
- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/cmt.jpg" border="0">
- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/sva.jpg" border="0">
- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/tx.jpg" border="0">
www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/mhc.jpg" border="0">
- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/yu.jpg" border="0">
- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/anm.jpg" border="0">
- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/cj.jpg" border="0">
- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/atn.jpg" border="0">
- www.desprecopii.com/pozeconcurs/upload/Cei%20mai%20frumosi%20obrajori%20de%20bebelus/be.jpg" border="0">

Asteptam mamicile sa isi identifice premiile si in decurs de 7 zile sa trimita nume, adresa si nr de telefon - pe PM - la moderatorul anda08
Cine nu reactioneaza in termen de 7 zile - pierde premiul din pacate si se va trage la sorti alt castigator.

Desprecopii va multumeste pentru participarea la acest concurs si pentru ca a fost un concurs asa de frumos - vom face cu toate pozele ALBUMUL CELOR MAI FRUMOSI OBRAJORI DE BEBELUSI DIN ROMANIA - 2011. si il vom promova in continuare.

va multumim ca faceti parte din marea comunitate Desprecopii !



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

felicitari castigatorilor

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Felicitari falcutelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alesiadmtr spune:

felicitari castigatorilor!noi nu am avut noroc nici de data asta>>>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Felicitari castigatorilor, aveti niste obrajori numai buni de pupat!


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput