Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (65)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

lavi multumim de stirile despre alina



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele Dodo e bine!Multumesc pt sustinere!
A si papat la pranz cartof copt cu galbenus , un pic de ou si un praf de sare....
cami maine ii fac pt ea orez cum ai zis tu, fara sare multa...s-ar putea sa-i placa...voi nu tineti post?
lavi ce covrig merita dintosul ala al lui lucas..
va pup ma duc sa vad daca o culc...si sa beau si eu o cafea si sa vad de o reteta de caracatitza la cuptor... (aici e mai ieftina ca vaca)

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

persi sa nu iesi afara inca 3 zile dupa ce nu mai are febra?????? ce antitermice ti-a dat, ce dozaj?
sa treaca repede!


mamica implinita cu 2 comori !!



asta ne-au zis si noua toti medicii care ne-au vazut pana acum de prin spitale..explicatia lor a fost ca atunci cand fac febra le scade f mult imunitatea si orice se poate lipi de ei f usor ..si o iei de la capat..cica 2-3 zile pt siguranta trebuie tinut mai pe acasa
acum fiecare faec cum vrea..si cum poate..mie uneori mi-e imposibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

fetele Dodo e bine!Multumesc pt sustinere!
A si papat la pranz cartof copt cu galbenus , un pic de ou si un praf de sare....
cami maine ii fac pt ea orez cum ai zis tu, fara sare multa...s-ar putea sa-i placa...voi nu tineti post?
lavi ce covrig merita dintosul ala al lui lucas..
va pup ma duc sa vad daca o culc...si sa beau si eu o cafea si sa vad de o reteta de caracatitza la cuptor... (aici e mai ieftina ca vaca)

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


bine ca ati scapat cu bine am patit-o si eu cu vlad cand era mititel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

somleac mai pui te rog si tu remediul homeopat pt muci ? ca ma declar invinsa avem peste 10 zile si nimic, mi se pare ca si abuzez de picaturi trebuie sa fac ceva..

si inca ceva, de unde le cumpar ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetele?

eu sunt asa molesita...am venit de afara si am dat cu nasul de caldura, am si mancat...este bun un somn acum am stat si azi vreo 4 ore afara, asa frumos este si soare dar cam frig. ne-am tot mutat pe banca in parc la soare, venea umbra iar ne mutam. ne-au cam inghetat mainile.

ally pe mine deja m-a luat somnul. chiar ca am facut sant in parc si am tocit si o banca. zic hai sa deschid si calculatorul desi stii ce lene mi-era....

strumphitza nu-mi zi ca pui si muraturi si varza... cred ca ar trebui sa pui butoaie intregi ca daca mai vin musafirii aia ai tai...trebuie sa ai ce sa le dai, nu gluma la piscotica mica si dulce.

toate mamicile.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

miki off, multa sanatate. sa reusesti sa dobori raceala aia. ce zicea somleac parca erau homeopate. parca...
eeee intra ea si-ti spune.

scrish bravo pentru Luca sanatos si dolofan. ma bucur ca a fost bine la control

lalely voi cum mai sunteti? pai asa, sa nu tii cont de ora, sa tii cont de copil, cand ii este foame.

madutza mamica melancolica asa sunt si eu azi, m-a luat o toropeala zici ca sunt droghi, as dormi si pe scaun. dar sunt sigura ca daca ma duc in pat nu ma ia somnul asa ca ma chinui aici

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

hai ca descarc niste poze si pun. ce-am facut zilele astea pe afara.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

mada multumim de capitol nou si bravo pentru Cristi, baiat mare cuminte si curajos stampilute a mai primit ? sanatate Catalinei tu de ce esti in butoi? ia iesi matale afara ca eu am nevoie sa pun varza la murat, da, se aude?

Andreea sa treaca febra si mucisorii printului tu pune mana si mananca mama draga, cum numa 47 kile? pai vezi ca te sufla vantul cand o veni viscoala hai vii la mine la o clatita cu branza dulce si vanilie? te pun eu la ingrasat daca nu stii tu cum eu mi-s experta

Ioana, da ce mesteresti de esti asa pe fuga si azi? esti la facut gogosi ? nu te lasa gogo sa stai pe forum?

Ma duc sa vad daca s-au fiert cartofii si ouale, ca am o pofta, am pus sa fac o salata orientala



_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)


Ohoooooooooo ce as mai veni. Clatitele imi plac f mult cu dulceata, dar as gusta si una cu branza dulce si vanilie.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Semnez si eu condica... Am venit acum 2 ceasuri de la vaccin ptr 6 luni, a plins mititica...
Ajunsi acasa, a papat 180 legume nemincata de la 12, acum 30 min a papat sin si s-a culcat.

Sanatate multa puiutilor bolnaviori! V-am citit...
tuturor

Mergi la inceput