Clasa I * 2011 - 2012 * [11]

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Bafta in noua saptamana!

mamica de Andreea Bianca(05.12.04) si Victor Darian(05.10.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Am reinceput si noi scoala cu mare bucurie, mai ales ca azi e ziua ei si va servi copiii cu bomboane. Ieri si-a sarbatorit implinirea celor 7 ani impreuna cu cativa dintre colegi si prieteni, asa ca dimineata era euforica rau. Teme au avut chiar f. putine, am lucrat si noi cateva teste de la smart, asa, pentru familiarizare si asteptam azi sau maine primele calificative in carnet.

O saptamana usoara va dorim si mult succes!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

(Niciodata sa nu spui niciodata!)
http://www.quadrille.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Neata si...

Iustina , sa fii sanatoasa si norocoasa!

Bine ati revenit din vacanta. Am reinceput si noi de azi, nu cu mare entuziasm, dar nici cu suparare. M-a intrebat insa cat mai are pana la vacanta mare de vara.

Temele suplimentare le-a facut binisor, la romana mai bine. A pus o bunica sa scrie si spre final s-a imbunatatit simtitor scrisul.

Insa ieri cand sa facem testele pentru scoala era complet distrata si mi-am iesit din fire. Sper sa nu ii ia prea tare deodata.

Noi incepem de azi cu evenimente pentru parinti si sincer eu sunt cam stresata la birou. Mai avem de vaccinat pe cel mic, maine iar nu stiu ce targ la scoala, miercuri o vaccineaza pe Alex si deja protesteaza...si imi vine mobila de bucatarie acasa. Nu prea stiu cum sa ma mai impart.

Cam asta. Mult succes tuturor si sa auzim de la FB in sus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

IUSTINA
Lora, sa ti traiasca frumusetile

Noi stem bine, copilu` somnoros, eu mai rau

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara 2011 amintiri de vacanta&page=8" target="_blank">Concurs-Vara2011-mag1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:



La multi ani Iustina !!! Sanatate, fericire si noroc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

La multi ani, Iustina!

Ioana a avut ca teme: 2 pagini la mate (de scris 1 si 2) si vreo 4 la romana cu semne grafice + 2 picturi. Nu a facut nimic in plus.

Noi am trecut la orarul de iarna, termina la 11,10. Voi?

mina cum a fost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_p spune:

LoraG76,LA MULTI ANIsi o de FB-uri!
Roxana_G,cu calm le rezolvi pe toate!!!Nu-i pacat sa te stresezi din prima zi dupa o vacanta asa de frumoasa???
Naty,vi s-a spus din timp de orarul de iarna?La noi nu s-a auzit de asa ceva!Sper ca n-o fi omis domnul inv sa ne spuna!!!
O sapt frumoasa tuturor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

LA MULTI ANI pentru Iustina !!!

Si un inceput bun de scoala pentru toti !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

buna si de la mine

La multi ani Iustina sa fii sanatoasa si multa fericire iti doresc!

eu nu am mai intrat pt ca ne distram cu probleme medicale, Ilinca cu infectie urinara cu E coli, asta inainte de vacanta si pana azi ia antibiotic, dar de vineri a facut alergie cred ca de la antibiotic, sper adica, azi mergem la dr, s-a umflat la fata, pete multe si mancarimi, samabata a facut febra, Rares si el e bolnav de o saptamana cu febra 39.
Teme am facut, a avut destul, calificativele au fost.. 8 fb (2 mate restul impartit pe toate celelalte materii in afara de romana), romana la care are 3 calificative de suficient, asta e, am fost cam suparata, dar mi-a trecut, o sa si le indrepte.

Inca scrie urat, abia in vacanta acum am reusit sa lucrez mai mult suplimentar, nu la mate ci doar la romana, la porcariile alea de sunete in silaba (2 dintre calif, la astea le-a primit)

Aseara am fost la o petrecere de Halloween a fost ff frumos, avem poze pe fb, marti parca seara am fost la Antipa, la muzeu, prin parc, de vreo 2 ori la dr, a trecut vacanta.

Nici la ea la scoala nu s-a anuntat nimic despre orar, cel putin nu pana acum

va pup si o saptamana frumoasa va doresc


Ilinca si Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela2001 spune:

Lora La multi ani! pentru fetita, sa fie sanatoasa.
Si a mea a dus azi ciocolatele la scoala ca sa-si serveasca colegii, caci in ultima zi de scoala a fost bolnava si nu s-a dus.

Mergi la inceput