**Prichindei nazdravani 2008!** (14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Doinita sarumana pt intrebare, sunt bine copiii. Mara e in vacanta si vad ca au intrat si mucii in vacanta cu ocazia asta.


Apropos, sa nu uit... multumim pt urari. Pe Dav in cheama si Dumitru (in amintirea socrului meu care a murit acum 4 ani... om de nota 20)


Asa ca va invit la

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Nyny nu-i lasa sa scape, trimite-le si-o reclamatiune la OPC...suntem satui de tzepari de astia. E naspha ca la mijloc sunt banii si nervii tai
Alina mai vroiam sa-ti zic ce a mai 'servit' Teo pt tuse: ceai de cimbrisor si putin muguri de pin cu miere(plus un pliculet de fructe de padure sa fie mai placut la gust)...zeama de la ridiche neagra (la cuptor) cu miere, plus un sirop KOFLET de la Himalaya...pe asta il aveam de la o prietena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Nyny la multi nani piscoteluluisa fie sanatos si fericit,astazi este si ziua socrului meu.
Scrb-ul s-a scumpit are un pret de 15 Ron 50 de grame.Sa imi spui daca iti pastrez bratara alba cu negru.
Delia vroia sa stea ieri la coada la moaste dar nu am putut ca ti9pa mama la noi ca stam prea mult afara si asa mult imi doream sa stau sim eu,dar cand va creste Delia si vom sta si noi singuri.
Delia de la mos vrea un laptopsi bugetul este cam subtirel dar sa speram ca rezolvam noi cumva

Va las cafeaua de dupa amiaza si un ceai de catina cu lamaie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Doinita nu prea am idei pt cadouri de Craciun. Mara vrea www.jucarila.ro/papusa-maria.html" target="_blank"> asta si sigur o iau, dar la Dav chiar nu stiu.

Alina momentan nu stiu ce sa-ti zic de bratara aia ( stau cam prost la capitolul finante), dar poate vrea prietena mea scrub-ul ala... o sa intreb. Zici ca Delia vrea laptop? Te referi la unul de jucarie?.... ca mi se pare cam micutza pt unul adevarat.... zic si eu.


Mariana ce faci bre? Unde ai fugit? Vin eu si pleci tu?

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Nyny Delia vrea un alpto de jucarie nu ca iar displacea unul adevaratacum sa vedem ce va fica si cu finantele astea ma omoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Nyny Delia vrea un alpto de jucarie nu ca iar displacea unul adevaratacum sa vedem ce va fica si cu finantele astea ma omoara

http://alinahandmade.blogspot.com/


Ai vazut vreunul meserias? M-ar interesa si pe mine. I-am luat odata unul pe care l-a facut praf in cateva luni si mi se parea si cam greoi pt ea. O mie de butoane de apasat pana ajungeai la o functie anume.

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

fetelor!
Ce bine-mi pare ca se aud voci in casuta .
Hai ca sunt si io pe-aici .

Alina, LMA socrului tau! Sanatate multa!
Ceva pentru bataturi nu ai? Am la degetele mici si ma seaca de durere seara. Cica ar fi o solutie Scholl da' nu stiu daca are efectul dorit. Voi ati folosit asa ceva? Mi-a spus cineva de usturoi pe batatura...eu nu suport sa-l mananc dapa'i sa-mi puta toata noaptea-n nas , da' lenjeria mea ce vina are ?

Nyny, bine ai revenit! Da, e nana de botez a Biancai. Am pielea batucita la cate lovituri am primit in viata de la asa zisi prieteni, deja mi s-a cicatrizat rana. Eu pot ierta usor dar de uitat niciodata. Punct si de la capat....
Imi pare rau dc ti s-a intamplat cu masuta si scaunelele...nu-mi amintesc sa ne fi spus mai devreme , eu am patit-o cu un scaunel identic cu cel de pe site. Nu stiu poate sunt eu prea...nu am incredere in comenzile online, iei tzeapa de la meseriasi pe vazute dapa'i la astia cu comenzi online.... La OP n-ai ce sa rezolvi, faci reclamatie doar asa ca sa te mai linistesti un pic, ca de rezolvare..... Era bine sa fi avut si un certificat de garantie a produsului.
LMA Davidutzului! Sa fie sanatos si norocos in viata !
Ma bucur ca sunt bine amandoi, ii pupicesc dulce ! Multumiri pentru tratatie !

Doinita, inca nu m-am gandit la sarbatorile de iarna. Cautam si-ti dam de stire !



Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Nyny inca nu am gasit nici unul decat ce am vazut prin hipermarketuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata !


Poftiti la fierbinti si aromate !






si o zi buna in continuare !

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:







Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput