Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (64)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele am facut aseara crema de zahar ars si cand am inchis cuptorul nu se facuse, am lasat-o in cuptorul cald, dar nu s-a prins pana dimi, acum dimi era semilichida si i-am dat pe 200 si s-a facut... o mai fi buna? de mirosit miroase ok...
yasmi, dimi 61,5

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

am pus pozele, ma bag sa le redimensionez ca-s numa 7 dar au 17 MB si revin mai tarziu ca ma duc sa ii fac fructele ca e maraita si apoi o scot afara ca a iesit soarele

va pup si o zi frumoasa

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Neatza fetelor?

Madutza Panadol, Stodal doar o luna???????? Si eu m-am tot uitat aseara sa vad ce scrie, dar nu am gasit pe nicaieri sa scrie pe cutie sau prospect.

Yasmi asa temperatura mare de la dinti????? Nu stiu ce sa zic. Multa sanatate va doresc.

Catank si multumim din suflet pentru aprecieri. Nu am reusit nici pana acum, sper sa reusim candva.

Miki, Irinuca, Madutza si multumim din suflet pentru raspunsuri.

Intrebare intrebatoare: ce fructe papa puiutii vostri, ca eu nu mai stiu ce sa ii dau lui Rares in afara de mar, banana, pruna si para. Le-ati dat portocale?


Miki multa sanatate lui Vladut, Sa ne spui si noua ce ati facut la dr.


Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac

Catank ai pachet

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011


hahahhh nu cred, ..ai reusit sa-l prinzi deja? e asa de istet ca nu se lasa pacalit cu una cu doua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

andreea gutuie coapta
eu o sa incerc si mandarina luna viitoare, dar astia au mandarine care cresc aici deci fara conservanti

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia azi dimi 53,5 acum am fost si mi-am luat o merdenea cu telemea si o placinta cu branza dulce si stafide... xxl ambele

iarasi ii creste temp.....38,8 -0,5= 38,3 e suficienta pt un supoz de paracetamol??


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andreea eu am gasit asa pe prospet la:
eurespal 28 zile
ibalgin 6 luni
humex expectorant 25 zile
humex neproductiv...nu scrie decat de data expirarii..
panadol ....nu scrie decat de data expirarii..
ambroxol egis 4 sapt
colargol 30 zile
mucosin 1 luna
.....restul inca,caut


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am vazut poze de Strumphitza mica, e o scumpete, ce falcute dulci are. nu stiu are o moaca de fetita cuminte si sfatoasa.

Si miresuca Rebeca, are niste ochisi ce-mi place cum isi rasfrange buzita.

Roxi ce-ai mai moscolit fata, ce-i mami iti tremura mana?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Pai eu fol inca panadol deschis de cand avea asta mica 2 luni ! E la frigi
Nu scrsie nimic de cate luni tb fol de la deschidere


Somleac: aoleeeu.. Faceam atac de panica

Raman fara bat...revin

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Na ca s-a trezit! A mincat titi si a adormit la loc, sa vad pina cind

mandreeacei i-am mai dat caisa, piersica din compot facut special ptr ea fara zahar. Scot fructa, o amestec cu brinzica, sau biscuite fara gluten. Papa vad binisor... Oricum, mar, para sunt de baza, pruna si gutuie inca nu i-am dat. Portocala nici atit. Iti vor raspunde mamici cu bb mai mari

Suna bine ailedcrema de zahar ars, dar si tortul asta din stinga face ravagii in sufletul meu. Tort cu fructe si nuci!
strumphyFrumoasa foc micuta!!!

Mergi la inceput