Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (64)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

La multe lunitze!, edy de dorinutz!ana de picky!si julius de dinora!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

temperatura 38,1 super!!!
mada, m am uitat in gurita...incisivul de sus a pocnit (doamne ajuta!) si e super tareeeee umflata gingiuta la caninul de jos. deci cred ca ai dreptate!
imi este si groaza sa merg astazi cu el la pediatra sa il vada...sa nu cumva sa i se para ei ...ca are rosu in gat sau ceva (asa cum i s a parut ca are otita, si baiatul nu avea nimic :( )


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy intotdeauna e dr asa "silitoare"? sa vada mai mult ./
fetele ce or face dorinut@, anaxena, antguess, ca erau ff active pe forum si acum nik...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

neata si poftim la cafeluta!!!

mandra m-a trezit de la 7.30. am pasat-o luui tacsu ca inca era acasa si am mai dormit 30 min
am avut ieri o zi. am nceput dimineata cu smotru de la a la z. soacra-mea a avenit si ea la mine si a stat cu teea, a scos-o afara etc. dupa ce am terminat tot a venit instalatorul sa repare caloriferul si iar s-a facut mizerie in baie,apa pe faianta din baie..offfffffffffff am luat-o de la capat si s-a facut ora 20

mai da aveti ceva spor la .deja sunt un cap in urma si am lipsit juma de zi

ma bag la citit pana se trezeste mandra mea,apoi tb sa-i preg fructele.

ne auzim mai incolo

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia pana acum de 2 ori am patit asa cu ea o data ca i se pare ca are otita dat antin,. eu nu i am dat si cand am fost la control a spus ca i a trecut de la antib si o data ca are ficatul marit


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am pus la foc sa fac ciulama de pui cu mamaliguta pt tot familionul..de la mic la mare


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy si nu te gandesti sa o schimbi? ca prea vede ce nu e...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

lalely, tu ziceai ca dai Eurespal? cat ii dai? Merg si eu azi la farmacie sa iau pt Cata ceva de gat ca a inceput sa tuseasca mai des Urmeaza exact aceleasi simptome ca si Cristi dar decalat cu 3 zile. Ce ma enerveaza ca toate siropurile astea au valabilitate doar 1 luna de la data deschiderii...macar daca faceau sticle mai mici . Asa dai banii pe ele si folosesti un sfert de sticluta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada..scrie pe ele ca au valab doar o luna?? eu tot timpul le=am folosit mai mult ...


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

am soarec in debara

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput