Mamici si copii din Arges (4)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Mai eu in supermarketuri nu am vazut nimic si astea din magazinele din centru/mall sunt prea scumpe.
Nu vreau pt gradi, ca sarafane am ceva, vreau ceva mai elegant pt ziua ei (da nu chiar rochie de seara) si daca se poate sa se invarta

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

mai eu nu m-am mai uitat acum recent dupa asa ceva, insa asta vara am vazut in gavana la 2 magazine (unul langa bancile alea in linie una dupa alta, celalalt magazin pe colt cu trecerea de pieton spre piata) niste rochide extreeeeeeeem de frumoase, f frumos colorate cu tot felul de flori, aveau si un fel de bleizer/sacou si palarioare asortate la ele doar 45-55 lei. erau vre-o 3 modele atunci, si nu erau pt ocazie ca si cum te-ai duce la vre-o nunta, dar oricum mai deosebite fata de rochiile de parc. fff frumoase!!! nu stiu insa daca mai au acum.
sotul meu mi-a zis ca la argintex au bagat zeci de jocuri din acelea "lego" chinezesti de la 2 lei la 15-20 lei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Neat.
Mirela multumesc mult.
Pe la Argintex si john(in spate) ar trebui sa dau si eu o fuga.

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

ce frig este afara! si ma doar burtica de la i indigestie... abia astept sa plec acs.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Mirela cred ca esti deja acasa la casldurica
Sa te faci bine.
Week-end placut

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

O noua saptamana...La mine lenea azi e mare si somnul la fel.
Am facut cafeaua asa ca va invit la una

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

anca si la mine la fel! am facut pana la masina, a nu stiu cata oara!!! am probleme cu o camera, nu stiu de ce pierde presiunea, am fost cu ea de 5-6 ori pana acum. cred ca va trebui sa cumpar alta noua. a trebuit sa las masina la un bloc in nord si sa vin cu autobuzul si era super aglomeraaaaaaaaaaat. am asteptat la 3 autobuze ca sa urc tot pe scara!!! parca plecau toti scolarii si liceenii si studentii la scoala deodata, asa ca nu sunt prea fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Mirela super dimineata de luni
Pe la cat ai ajuns la serviciu?

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

am ajuns la 8.15, insa in mod normal la ora la care am plecat, adik 7.25, ar fi trebuit ca la 7.40-7.45 cel tarziu sa fiu in fata calculatorului deschis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

ai pierdut cu brio cel putin 1/2h. Cat despre autobuze dimineata mi le amintesc. Cel mai aglomerat e 2b, o singuta data am dus-o pe Erica la gradi cu autobuzul si am stat intr-un picior cu ea in cap

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput