Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(91)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Pauza, mica pauza...

Si azi avem zi de crestere de dinti si vrem numai in brate.

Fragrant vanilat, cel mai frumos raspuns, imi place la nebunie !

monika_bt, cel mai sensibil raspuns , de multe ori gandesc si eu asa!

lori, cel mai strutesc raspuns !

mayane, mentiune speciala !

zumzu, premiu de sinceritate in plina noapte !

cred ca revin....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

hola!!!

venit de pe drumuri, primit pm...sunt in ceata...dar ies eu nici o grija.

revin

AMR:5 kg

Mamica de minune Antonia Luiza (18 feb.2011)
Multumesc Doamne, multumesc parinte Arsenie Boca, multumesc sfintelui Spiridon si Fecioarei Maria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

Ziki, mai pasuieste-ma cu adresa aia macar azi. Ca io o sa fiu in tara in perioada sarbatorilor si stau la soacra-mea a carei adresa n-o stiu . Tre sa o intreb diseara sau maine si comunic. Deci n-am intrat in ceata, sunt acilea si lucrez la problema.
Primit PM, priceput, sper.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Doloress, 16 ani !!! Multi si frumosi inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

angie bine ai revenit de prin munti ! wow ce baiat voinic ai...cand va aud pe voi imi vine sa mor...al meu are doar 71 cm, si dr cica e lung ! si doar 7.800...dar e bine fata de la tau...1050 cam aschilambic !!! haha ! va pup pe amandoi ! ce ti-a mai zis stanciu? si pe tine tot asa te tine?5-10min maxim ?

am uitat sa raspund si eu la treaba cu ecsi ... eu sunt cu sotul meu de 10 ani, am 26 de ani...deci...intelegeti voi !

ppisic offf cacacioasa mica...eu cred ca daca te simti mai bine acum poti sa alaptezi

ca tot a venit vorba de alaptat...bai nene e un CHIN cand suge tin titi din dreapta !! nu stiu ce s-a intamplat acolo. m-a muscat o data. si de atunci , cand incepe sa traga simt ca MOR , pe bune. azi am tipat de durere si l-am tras de cap sa scoata titi . nu am rani vizibile. la stanga e super ok ... nu stiu ce sa fac ca ma doare tare. si dreapta era mereu cea mai plina.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

am stiut eu ca Tudorica e baschetbalistul odiseei
pupici

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Carmen zi-mi si mie te rog cum pot sa dau si eu de Dr. Stanciu.

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

hello, fetele!

si Flavia va pupa. ne-am distram mult tragand ieri, si impaturind biletele, iar unele "tiraje" au fost chiar interesante, dupa cum veti vedea de Craciun(eala)...

acum va trimit fiecareia adresa "victimei".
ANKA, nu e problema,
mai arunc o strigare si spre : PATRICIA, ADRYIII, ROXX (where are u?), DANINA, ANCA (bluenight)si PUFOASA LAURA!
cine nu da adresa, nu primeste cadou

va pup si va doresc o seara frumoasa, asa ca voi!

ziki, de doi pestisori flavia si felix
4 in cuibusor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

aaa. cu mentiunea ca: DACA, prin absurd, va mai trebuie vreo informatie in legatura cu adresa, un cod, sau un numar de telefon, apelati cu incredere la mine ca intermediar.

ziki, de doi pestisori flavia si felix
4 in cuibusor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

lorich sa stii ca si eu eram aproape sigura ca daca ma inscriu la craciuneala imi pica cine mi-a picat...
roxx sa stii ca ai o gramada de absente sa faci bine sa ti le motivezi cumva
deea_sav acum iti scriu pm

deci andrei baleste la greu...pana acum auzeam pe unele dintre voi ca balesc bebeii ca le dau dinti..al meu nicio bala si 5 dinti. acum la al 6-lea jale frate e ud pe piept mereu !!! mari dureri cu dintele asta , a fost mai cu motz !

Mergi la inceput