Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(91)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Neata eu am dormit bine!

ziki am ras singura aici, se uita mama lung la mine cu "vrei sanatate = abonament medlife 3 luni!!" Estri un deliciu !!!

Mayane vrei sa slabesti??Gata! Un voucher la nutritionist
Serios acum, prima raceala a puiului...ohooo..au trecut 6 luni de atunci la noi! Sanatate multa, rabdare ca trece, ser si BB si iar rabdare!!!

RSZ Ziki - mai, ma enervati cu SZurile astea... ca aveti dreptate, da experienta de viata nu afce deca sa-ti imbogateasca viata, dar nah..uite la noi asa a fost sa fie, asa s-a intamplat, mereu ma gandesc daca oare nu regreta... mai ales cate "lipsuri" ii ofer eu la capitoul ala, dar ...aia ete, asa s-a intamplkat la noi!!

Va las ca s-a terminat cafeul si gaza nu ma lasa deloc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina_m



Si apropos de saci de dormit. Zisese Carmen sa o anunt daca vad pe undeva cu maneca lunga. Am vazut draguti la C&A. Eu am reusit sa imi conving soata ca la noi in casa e mult prea cald pentru unul asa. Am luat pana la urma fara maneci si subtirel, din prosop captusit cu bumbac.

Mami fericita de minune Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica



Ma intrebati cum si-a mozolit al meu patul de kk... De pe la 2 luni sta numai in tricou si pampers.
Ieri, daca l-am vazut asa mucos, am zis sa-i pun si eu o bluza cu maneca lunga si pantaloni... A fost jale. Deci sac de dormit n-o sa-i iau nici o data, ca n-are rost. Pantaloni avem o gramada - nefolositi.
Si pe urma, pozitia lui preferata de somn e pozitia "buburuza" - pe burta, cu genunchii sub el si cu fundul in sus... Pozitie incompatibila cu sacul de dormit.

Hmmm... ce m-oi face cand o fi mai mare, daca si atunci o sta tot fara pantaloni?



World all details Wallpapers on view

"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Lori, nu mereu se aplica regula asta cu experienta de viata... Tocmai ce ziceam, natura face sa te legi pe viata (sau pana divortezi ) de omul potrivit tie. Daca voi v-ati gasit mai devreme, asta e foarte bine. Eu si Ziki am avut nevoie de ciorne

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

Mayane - pac = abonament de o luna la nudisti pentru la vara

LORICH, nu cred ca e vorba de regretat. stii, daca cineva are bambilicul inselatului sau curiozitatii, poate sa o faca si casatorit fiind de 40 de ani si in luna de miere.
dar da, pe vremuri era rusine mare sa fii prea "populara", poate tocmai ca sa nu te mire eventualele... minusuri

LORICH- pac, un voucher-cadou pt un sex-shop?



ziki, de doi pestisori flavia si felix
4 in cuibusor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

mami de Lorich, glumesc!
nici nu stiu ce e aia...

ziki, de doi pestisori flavia si felix
4 in cuibusor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

dadaddaaaaa, cine ma are pe mine s-a scos!! voucer sex shop si niste prafuri de alea de cehf!!!! si o bona sa stea cu copiii si niste red biull pt oboseala si....ce mai ierea???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

un set de asternuturi sexy, tapet sakura pt dormitor, si un baldachin

ziki, de doi pestisori flavia si felix
4 in cuibusor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Si uleiul ala de rodie, ca tot zicea cineva (Ziki, tu? ) ca e afrodisiac (dupa ce am facut comanda, ntz, ntz, nu m-as fi bucurat si eu de oaresice giugiuleli)

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

da, asa am tradus
traduttore-traditore...

edit: eu mi l-am luat, dar soatei ii place ala anti-celulitic. e convins ca miroase "foarte puternic" a ylang-ylang, si.. nici urma de ylang ylang pe prospect
dar.. daca pot impusca doi iepuri cu aceeasi crema.. de ce nu?

ziki, de doi pestisori flavia si felix
4 in cuibusor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Helauuuu... Bulina rosieeee... Astea sunt discutii de 12-4 am, nu de miezul zilei



World all details Wallpapers on view

"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput