Sa ne rugam pentru copilul accidentat la gradinita

Sa ne rugam pentru copilul accidentat la gradinita | Autor: crissteo

Link direct la acest mesaj

Doamne ajuta! Am auzit si eu acum la stiri. Nu m-am putut gandi decat la bietul copil si bietii parinti. Dumnezeu sa-l faca bine si sa-i ajute pe toti! Ce tragedie! In locul lui putea fi oricare dintre copiii nostri. Nu stiu pe cine sa fiu revoltata mai intai, pe cei care iau decizii si stabilesc care e normativul de personal si unde se duce invatamantul nostru, pe cei care decid salariile, pe personalul gradinitei.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

parca ieri s-a mai deschis un subiect pe aceasta tema, oare unde a disparut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

La sectiunea de gradinite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Imi cer scuze, am pus intentionat mesajul la generale, tocmai pentru ca stiu ca acel topic este bine citit, am vrut ca noi membri DC sa ajutam cat putem copilul, ma gandeam ca ar avea nevoie de ajutorul nostru, cu un gand bun si o rugaciune.

L-am pus pe prima pagina pentru ca acolo am vazut si cazul fetitei oparite la gradinita.

Si pentru a avea cat mai multe vizualizari si implicit cat mai multe persoane care sa se roage pentru copil. Si cu tristete am vazut dupa ce l-ati mutat, nu s-a mai intamplat nimic.

Doamne ajuta sa-i fie bine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ar fi ideal sa punem subiectele in conformitate cu structura forumului. Daca totusi nu reusim ramane in sarcina moderatorilor sa mute subiectele la sectiunea potrivita. Este singurul considerent altfel ar fi o brambureala mare.
Sper sa fie corect inteleasa motivatia.
O seara placuta!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput