Brumarei nov.dec'11 (80) Bravo ooka! Hai uratica!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tonia Antonia spune:

Buna fetelor,

Am vazut ca discutati despre carucioare: noi am comandat (dar inca nu a venit...) caruciorul Bugaboo Bee + dupa ce am studiat cu atentie toate subiectele despre carucioare de pe desprecopii. Acest carucior il vom combina la inceput cu MaxiCosi. O sa vedem cum e...

Mobila pentru camera copilului nu am luat. Avem in plan sa ne mutam in casa noua imediat dupa nastere sau imediat inainte. Am ochit ceva dar nu stiu daca incap in camera vizata care e foarte mica, de fapt e un birou.

In alta ordine de idei: eu ma simt bine, sunt optimista si cred ca voi ajunge la termen. Face intr-adevar minuni repausul la pat. Bagaj de spital nu am facut.

Cam atat. Multe felicitari sarbatoritilor perioadei si bafta pentru fetele care vor naste in curand.

32

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

Ane, ai deaja caruciorul? ma bucur ca nu sunt singura cu ABC design.

http://pecos.ro/abc-design-carucior-amigo.html - eu pe asta l-am avut la Radu (nu de la inceput) dar l-am folosit cu succes 2 ani.


Cristina cu Radu (3.12.2007) si bebe 2 (33 saptamani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea_comsa spune:

Am reusit si eu si am mancat....vai ce buni au fost, mi-a fost dor...acum sunt ca o balenuta:)), m-am spalat si pe par si acum stau degeaba k nu mai am chef sa fac nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleLi spune:

oauuuuu e superrr abc cobra
mada nici eu nu stiu ce sa aleg dintre cele de pe site, sunt frumoase rau toate; alege in functie de cum e in camera ta: zugraveala, draperii, tamplarie
in leg cu ai mei astia de la cluj, nici eu n-am mai luat de la ei si tocmai d-aia am sunat inainte sa fac comanda oficial, sa nu-mi faca vreo surpriza; pana acum luam de la emag sau altele din buc., dar l-am gasit la astia cu 70 ron mai ieftin si de banii astia diferenta mi-am luat si card de 16gb

31+ asteptam bursucica mica Isabella Andreea

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleLi spune:

noi carutul l-am mostenit de la finulet, la el a fost al doilea, nu prea l-a folosit si e aproape nou; ii luam scoicuta acum ca sa avem in ce s-o caram dupa noi pana vine primavara si daca nu ne intelegem cu caruciorul asta o sa-i luam cand vine primavara altul; din cat am apucat sa studiez si sa ma joc cu ele, mi-au placut multttt cele de la chicco; cel din cora peg perego 3in 1 nu mi-a placut, cel bertoni era mai dragut dar si mai mare si sotu zicea ca s-ar putea sa nu incapa in lift

31+ asteptam bursucica mica Isabella Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2 spune:

Cristina da l-am luat, l-am desfacut i-am facut proba si l-am pus in cutieeu una sunt super multumita de el, se inchide si se deschide f usor , nu e greu usor manvrabil exact ce cautam.La fata am avut unu de la Gracco incomod si f masiv .

Anita mami de printesa, Rachella Alexia - si
31 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_iasi spune:

buna feteor...am revenit,eu am o durere cam aiurea sub burtica...acum stau si ma gandesc e posibil sa fie de la iahnia de fasole,m-am balonat
fetelor cam cat aveti de gand sa cheltuiti cu micile atentii pe la infirmiere,asistente,anestezist unde-i cazul,doctor????

35+ ,teodor de 2 ani,tati si eu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleza spune:

Fetele voi de unde ati luat termometru de camera,ca eu nu stiu de unde sa iau?

35+ cu Sara Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MoniQQ spune:

Macaroane cu branza.... vor fi gata in vreo 10 min. Yumm :D

Mie mi-e foame tot timpul.

Mergi la inceput