Dr. Catalin Haiduc - 9

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dulcineea29 spune:

Ma ajuta si pe mine cineva cu informatia ceruta? Mai am cateva zile pana la nastere si as vrea sa scap de un stres in plus. Chiar nu am idee cat ar trebui sa-i dau domnului doctor pt o nastere naturala.
Va rog din suflet sa ma ajutati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyi spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcineea29

Ma ajuta si pe mine cineva cu informatia ceruta? Mai am cateva zile pana la nastere si as vrea sa scap de un stres in plus. Chiar nu am idee cat ar trebui sa-i dau domnului doctor pt o nastere naturala.
Va rog din suflet sa ma ajutati!


Dulcineea, in general la nasterile naturale se da intre 800-1200 RON in functie de ce posibilitati ai si tu. Asta din ce am auzit eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcineea29 spune:

Multumesc madyi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcineea29

Ma ajuta si pe mine cineva cu informatia ceruta? Mai am cateva zile pana la nastere si as vrea sa scap de un stres in plus. Chiar nu am idee cat ar trebui sa-i dau domnului doctor pt o nastere naturala.
Va rog din suflet sa ma ajutati!


Buna fetelor,

in sfarsit am descoperit si eu forumul in care sa se discute despre Dr Haiduc. :))
desi si in ultimul timp am intrat des pe acest site nu am vazut subiectul decat azi dar ma bucur, pt ca si eu sunt pacienta dansului.
Dulcineea te atseptam cu vesti, ai nascut?
Urmeaza sa nasc si eu in februarie, DPN: data de 16.
Referitor la banuti , fiecare da cat are dar tot asa ma auzit si eu : intre 800 RON si 1200 RON.gandeste-te ca pe langa banii pt dl Dr treb sa mai dai si la anestezist vreo 200-300 plus moasele + asistentele si ce o mai fi... asa ca trebuie calculat dinainte.

Va pup, si astept cu nerabdare sa mai scrieti experiente si povestiri cu sau fara /si despre dl Dr.haiduc.




Ane cu Maria Evelina in 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcineea29

Ma ajuta si pe mine cineva cu informatia ceruta? Mai am cateva zile pana la nastere si as vrea sa scap de un stres in plus. Chiar nu am idee cat ar trebui sa-i dau domnului doctor pt o nastere naturala.
Va rog din suflet sa ma ajutati!



buna, Dulcineea cand nasti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzzza spune:

Buna Ana_Maria!

Am vorbit si pe alt forum...:)))))))))))))

Daca ai timp, citeste toate capitolele. Eu le-am citit dupa ce am nascut si am gasit informatii care m-ar fi ajutat si inainte.

Pupam toate burticile si toate mamicile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Albinutzzza

Buna Ana_Maria!

Am vorbit si pe alt forum...:)))))))))))))

Daca ai timp, citeste toate capitolele. Eu le-am citit dupa ce am nascut si am gasit informatii care m-ar fi ajutat si inainte.

Pupam toate burticile si toate mamicile



Da , asa este, am discutat si la alt Subiect.
Incerc sa citesc cat pot de mult, multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Albinutzzza

Buna Ana_Maria!

Am vorbit si pe alt forum...:)))))))))))))

Daca ai timp, citeste toate capitolele. Eu le-am citit dupa ce am nascut si am gasit informatii care m-ar fi ajutat si inainte.

Pupam toate burticile si toate mamicile




Buna din nou,

daca nu ma insel tu ai nascut cu Dl Dr Haiduc?
Stii cumva daca e disponibil sa vina la spital daca e noapte si treb sa nasc ; adik intre 20.00 si 8 dimineata o fi ok sa il sun in cazul in care ma apuca nasterea :D ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yellowella spune:




Buna din nou,

daca nu ma insel tu ai nascut cu Dl Dr Haiduc?
Stii cumva daca e disponibil sa vina la spital daca e noapte si treb sa nasc ; adik intre 20.00 si 8 dimineata o fi ok sa il sun in cazul in care ma apuca nasterea :D ?

[/quote]Buna! vine si noaptea, insa nu-l suni pe el. te duci la camera de garda si medicul de acolo il suna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui yellowella




Buna din nou,

daca nu ma insel tu ai nascut cu Dl Dr Haiduc?
Stii cumva daca e disponibil sa vina la spital daca e noapte si treb sa nasc ; adik intre 20.00 si 8 dimineata o fi ok sa il sun in cazul in care ma apuca nasterea :D ?

Buna! vine si noaptea, insa nu-l suni pe el. te duci la camera de garda si medicul de acolo il suna.
[/quote]

Multumesc de raspuns!

Fetelor nu mai ziceti nimic ?

Mergi la inceput