Dr. Catalin Haiduc - 9

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fluturashhh spune:

Eu o sa merg dupa el la Medicover.Sunt pe ultima suta de metri si nu-mi permit sa pic pe mana oricui.Si mie tot pe dr Popescu mi l-a recomandat.

+31 Ingrid Marie

[url=http://www.thebump.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers][/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xoxojojo spune:

da pastiluta, asa este, am fost si eu tot ieri la Filantropia, si intr adevar de la 1 Mai nu mai lucreaza acolo. Tu vei ramane cu el, sau te duci la Popescu? Am mai auzit ca si Dr Zugravu este foarte bun, tot la Filantropia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pastilutza spune:

Xoxojojo, eu am sa mi fac o programare la popescu si daca nu vom fi pe aceasi lungime de unda......il verific si pe zugravu :). Asa intentionez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pastilutza spune:

Am sa va tin la curent cu ce decizie iau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xoxojojo spune:

pastilutza, eu am mers deja la Zugravu....sunt fffff multumita de el, um om exceptional, rabdator; a stat de vorba cu mine timp de 1 ora, s a uitat pe taote analizele, mi a explicat oricenelamurire aveam, imi place tare mult de dansul, suntem pe aceeasi lungime de unda; tinand cont ca eu vine de la dr Dragos Albu de la Medlife, care este un om si un doctor de milioane, si chiar nu credeam ca voi gasi pe altcineva cat de cat asemanator, insa dr Zugravu este fenomenal. Eu ti l recomand cu toata inima.

Mergi la inceput