Locuri de joaca de interior pt. timp urat

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Ah ce ma bucur ca s-a mai animat topicul si au mai aparut idei !

Sa le luam pe rand :

- locul de joaca din Liberty Mall nu mai exista ! (am vrut eu sa merg acum vreo 3 saptamani si ... surpriza !)

- Locul de la Sun Plaza e mic si inghesuit si nici nu prea e pt. copii mici. Mai de la 3 ani in sus, parerea mea

Ymca, cum se numeste locul de joaca din cartierul tau ?

Retinem pe lista noastra de incercat Libraria Carturesti si Kiddyland, speram sa ajungem in weekend si sa va spun cum a fost.

Va mai astept cu idei !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Revin cu info :

- La libraria Carturesti nu poate fi spus ca exista un loc de joaca. Este o incapere f f micuta si intunecata cu o masuta cu cateva jucarii....

- La Kiddyland, dezamagire totala. Nu este deloc un spatiu potrivit pt. copii mici, nu au jucarii adecvate iar ceea ce au este murdar si rupt. Curatenia in tot localul lasa de dorit iar pretul de 30 de lei indiferent daca stai juma de ora mi se pare nesimtit. Dupa parerea mea este un loc potrivit doar pt. copii peste 5 ani pt. petreceri. Pacat de spatiul generos pe care il au.

- La Cocor am fost si reconsider. Este ok si pt. pici asa ca o sa mai mergem.

-La Liberty Mall s-a deschis un alt loc de joaca dar nu este pt. cei mici plus ca este si mic si intr-un spatiu deschis asa ca... pas.

Va mai astept si pe voi cu idei ca doar n-oi fi eu singura mamica care vrea sa-si distreze piciul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:



Citat:
citat din mesajul lui sprevis

In cartierul Militari, sector 6, exista doua locuri de joaca in aceeasi cladire din Piata Gorjului: la etajul 1 si 2. La etajul 2, la Izzy Club (www.izzyclub.ro) am sarbatorit noi in 25.11.2012 aniversarea lui Andrei (4 ani)

Accesorii de nunta si botez www.pahare-de-nunta.eu


este un loc de joaca frumos. Pacat ca nu mai exista nici o jucarioara intreaga. In afara de cateva masinute, trambulina si topogan, toate sunt sparte si/sau incomplete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Daca tot a reinviat subiectul deschis de mine anul trecut, sa va spun topul nostru :

- Yellow place (mall Vitantis)
- locul de joaca din mall Vitan (de la demisol) -Fun Planet parca
- Rita Veverita
- Kids Planet din piata Alba Iulia

Acuma depinde si de localizare, astea sunt cele preferate de noi la o distanta rezonabila de casa. Si noi am mai crescut, avem acum 3 ani si deci mai multe posibilitati....




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ch_dana spune:

www.happyplanet.ro/adresa-happy-planet.html" target="_blank">http://www.happyplanet.ro/adresa-happy-planet.html

Eu o sa il incerc dupa Anul Nou pe asta :

www.happycity.ro/page.php?id=9" target="_blank">http://www.happycity.ro/page.php?id=9

Mergi la inceput