Strumfi & prichindei iul-aug 2011 (11)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Felicia, chiulesti la greu si d-aici si de pe FB. Ia intra sa ne mai spui ce mai face tiza mea

blog

The hand that rocks the cradle is the hand that rules the world

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Neatza....ana cand ar trebui sa primesti manduca?de unde ai comandat?offf cce ma mananca mana...

eu vreau sa vand leaganul...www.clubafaceri.ro/9298/leagan-automat-smart-swing---vise-frumoase-16325.html" target="_blank">asta e , pt ca am luat si scaun de-ala cu vibratii si il folosim pe ala...

aseara a fost bine a papat san,a dormit acceptabil...azi a fost vesel...a gangurit cu mine,eu faceam ooooo si facea si el la fel...sa-l pape mama de dulce!

Laura felicitari pt progresele lui alex!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle_12 spune:

Multumim pt urari fetelor

La multi ani Elizei si lui Iustin!

Noi o zbughim la plimbare ca e inca vreme frumoasa si in plus se renoveaza in locuinta alaturata si ne prelucreaza astia asa de tare nervii cu bormasini si alte instrumente de gen, incat nu mai suportam

Ah mi-am adus aminte ca mai vroiam sa spun ceva. Ieri la gimnastica de recuperare ni s-a recomandat si chiar am exersat sirtaki si dans din buric pt refacerea tonusului muschilor afectati de sarcina si nastere.

Va pupam si va uram o zi frumoasa si linistita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babylicious spune:

Multumesc, Laura!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

Multumesc de urari!

Iustin va face cinste cu un tort urias si sampanie buuuna! La multi ani Eliza si Stefan!


Lissa, legat de hatza-hatza, noi facem, chiar f des in ultima perioada. Adica aproape zilnic, in ultima saptamana. Initial sotul a fost cu chef mare, dar se pare ca pofta vine mancand si in ultima vreme m-a apucat si pe mine dorul. Eu initial nu aveam chef deloc, deloc, acum insa, tot exersand.... Eu insa n am nicio prb, nu ma doare, nu simt nimic aiurea....poate de asta.
Oricum, l-am privat destul de zbenguiala si sincer, nu prea mai voiam sa fac atata pe obosita si fara chef, ca ma gandesc si la sotz. si pe mine m-ar frustra, eu sa am chef de el si el sa aiba mereu probleme. Asa ca la inceput mai cu noduri, dupa care vine pofta rapid si la tine. Parerea mea.


_

Mami de Iustin-Andrei (18.07.2011)
Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Lissa si noi facem...la inceput a fost ciudat,dar apoi a fost bine,chiar ultima data suuuper bine,dupa cum zice sotul meu "back in business"....chiar as fi vrut sa am puterea sa o facem mai des,dar nu pot de oboseala...noi ne mai amuzam pe subiect...

LA MULTI ANI ELIZA,IUSTIN SI STEFAN!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORIALEX spune:

La Multi Ani sarbatoritilor de astazi:Eliza,Iustin si Stefan! La multe lunite si sanatate maxima!

Loredana
mamica fericita de Alexia,8 ani si Luca,3 luni
http://lb1f.lilypie.com/tTMmm4.png
http://lbyf.lilypie.com/a3iqm4.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORIALEX spune:

Fetele cum as putea sa fac sa intru si eu pe contul de pe FB?

Va pup si va doresc o zi superba ca la noi ploua pe rupte!

Loredana
mamica fericita de Alexia,8 ani si Luca,3 luni
http://lb1f.lilypie.com/tTMmm4.png
http://lbyf.lilypie.com/a3iqm4.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

La multe lunite Eliza, Iustin si Stefan!!!

Offf, nu mai vine manduca asta! Ca pana nu o vad eu si o testez am un ditai golul in stomac.

Madalina, am luat-o de pe eco mami.

Lissa hatza hatza ....noi mai rarutz ca-i mai dragutz Acum pe primul loc e somnul, plus ca mereu stau stresata sa nu se trezeasca vreun copil, mai ales ca Anastasia in ultimul timp doarme cam iepureste.



Anamaria cu Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & Petru (29.06.2011)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:


ELIZA-MARIA, IUSTIN-ANDREI si STEFAN-PAUL!!!

Oana, Ramona si Michelle sa aveti o zi superba alaturi de bebeii vostri sarbatoriti!!

La fel si toate fetele!! O zi minunata si insorita!! Pupici de la noi!! Cristelle multumim de urari!!

Lisssa, noi aseara numai am comis o .... ca tot tu pomenisi de hatza hatza...... Ma durea cumplit spatele si l am rugat pe sot sa mi faca un masaj la spate si uite asa a inceput totul!!!
Ma bucur pentru voi Ramona si Laura!! Bravo!! Imi plac postarile voastre!

Mergi la inceput