Nasterea la clinica Bethesda, Suceava

Nasterea la clinica Bethesda, Suceava | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

dragi mamici, va asteptam cu informatii si impresii despre nasterea la clinica privata Bethesda sin Suceava.



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sckumpicka spune:

Buna mamicilor , eu am nascut la Spitalul Bethesda amandoua fetitele si vrea sa va spun ca am fost foarte multumita, si o recomand cu drag tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdinaOficial spune:

Buna seara mamici. Eu sunt o graviduta care inca nu si-a gasit un medic de incredere si o rog pe mamica care a nascut la Clinica Bethesda sa imi recomande un doctor bun si de incredere. M-ar ajuta un nume si informatii de contact. Va multumesc din suflet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca_Gold spune:

La Bethesda stiam ca sunt dr Bolohan si Savescu. Dar multe mamici nu-i recomanda deoarece nu au o reputatie tocmai buna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdinaOficial spune:

Buna Anca. Am auzit si eu multe lucruri proaste despre doctorii de la Bethesda... Ca au probleme cu alcoolul...si cu dezinfectarea ustensilelor de lucru. Presupun ca in loc sa sterilizeze instrumentele, cosuma pe cale orala solutia dezinfectanta...mai glumim...
Un alt maaaare minus la Bethesda este acela ca nu se poate naste natural. Deloc. Sub nici o circumstanta. Din comoditarea doctorilor,probabil, si din frica de a intampina complicatii...
Daca totusi nasti prin cezariana in cadrul clinicii si apar complicatii....te trimit cu Ambulanta la Spitalul Judetean.

Anca, esti o mamica din Suceava? Te-ai decis unde nasti si ce doctor iti supravegheaza sarcina?

Te imbratisez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Adina, din cate stiu eu la Bethesda nu au terapie intensiva deci daca mama sau copilul are ceva probleme pleaca la Spitalul Judetean. Am inteles ca e curat si ca sunt conditii OK, eu nu am nascut acolo. Dr Savescu din cate stiu eu este si la Spitalul Judetean.


Mergi la inceput