Aradence DC (167) - alaturi de Claudelu

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Buna dimineata fetelor!
Nicio veste de la Timisoara?
M-am bucurat tare de asa aparitie-surpriza la iesirea de vineri seara!
IOANA bine ai venit acasa .Sambata dimineata cand mergeam cu Diana spre coafor,chiar m-a strigat Ovi - avea pe fatza un zambet cit China si cred ca si daca nu stiam ca ai sosit mi-as fi dat seama ,dupa cat era de fericit
La nunta a fost fain evident.Pozele "profesionale" habar nu am cand le primeste,eu am facut doar cateva poze/filmulete - acasa si la sala - ca la cununie si la biserica am lasat aparatul in masina.Pozele facute de mine-s aici :http://www.dropshots.com/MONI2011ARIESENI#date/2011-10-15/14:44:19 Diana nu s-a dat dusa de la sala pana dupa ora 2

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada, cica nu mai pot face modificari dupa 20 de ore, no las' ca ramane asa.

Moni, imediat vizionez pozele.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

"totul a decurs mai bine decat s-au asteptat...mami e constienta, poate sa-si miste mainile/picioarele, poate bea apa, etc. Sunt extrem de fericita" - asta mi-a scris acum Clau. Sunt foarte fericita si eu pentru ea!

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

"totul a decurs mai bine decat s-au asteptat...mami e constienta, poate sa-si miste mainile/picioarele, poate bea apa, etc. Sunt extrem de fericita" - asta mi-a scris acum Clau. Sunt foarte fericita si eu pentru ea!

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC


Suuuuper vestea !!! CLAU eram sigura ca va fi bine

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

Clau, ma bucur ca e bine mama ta, ii doresc recuperare rapida!
Ioana, e o mare bucurie pt toata lumea revenirea ta acasa si imi inchipui cat de fericiti sunt pufisorii ca te au din nou langa ei! Bun venit iti spun si eu cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ce rochie faina ai Moni. Iti sta super fain asa! Asteptam si pozele profi sa te vedem intreaga. Ce scump e piticu' si ce frumoasa Diana...

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ma bucur si eu ca a decurs asa bine operatia!
Clau, acum te-ai mai linistit si tu putin.

Moni, wow ce eleganti ati fost! Super rochita(rochitele) Dianei, dar si a ta!!!!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Doamne ajuta Clau.Ma bucur ca sunteti bine. Multa putere iti doresc.

Moni, foarte frumosi ati fost.Casa trainica fratelui tau!
Diana deja scrie pe caiete speciale?Bravo ei! Si ce desene frumoase are!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Clau, ma bucur ca operatia a decurs bine. Refacere usoara mamei tale...
Moni, frumosi ati fost...Mai vrem poze...
Miha,si fetele au fost la Strumfii , odata cu voi. mi-au zis ca v-au vazut...Au fost doar ele, impreuna cu un prieten, eu m-am plimbat...

Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Claudelule, sunt tare bucuroasa ca ne dai asa o veste! Stiu ce inseamna sa te puna sa-ti misti maini, picioare si sa vorbesti, dupa o operatie ca asta. Ma bucur mult ca a putut sa le faca. Totul e bine de acum incolo. Acum poti sa respiri! Te imbratisez!

Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput