Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(83)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

da Mada..asa e..e super buna...si mie imi ajunge tot un an aproape
am luat si detergent pt bebe de la ei..e super

poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Anka eu i-am luat olita sa se obisnuiasca cu ea in peisaj. Il mai pun pe ea ca pe scaunel, fara sa il dezbrac (in fundul gol nu sta nici 3 secunde) si ii dau jucarii sa se joace. Nu tin neaparat sa o foloseasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

Ziki, stai asa sa vaz daca am inteles bine: deci ai lasat un nene in casa, sa-ti dea prin toate camerele cu o subt. posibil toxica si l-ai mai si platit pentru asta.
In cazul in care subt. E pe pune, nu creca e d-aia eco, deci sanse mari sa nu fie ok pentru bebei. Deci la bebe in camera aeriseste bine si da cu mopul cu nadejde.
In cazul in care nu e pe bune, sanse mari sa fie o apa chioara, deci n-ai pierdut decat banii.
Anyway, sa nu mai faci


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Aaaa, Angie, ia fa un review la detergent ca nu m-am indurat sa imi iau. Ala chiar mi s-a parut super scump. Curata chiar tot-tot-tot de la prima spalare? Eu acum spal cu Sano si sunt dati cand nu curata de tot pete de papa sau kk. Ies eventual dupa vreo 3-4 spalari sau deloc. Dar si diferenta de pret e ff mare intre cele 2. Zici ca merita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Anka..de la fiere sa fi fost si la mine ? adevarul e ca mereu aveam amar in gura si pe gat..dar am scos afara si sange la un mom dat..nu mai puteam,aveam impresia ca ma sfarsesc.
pana la urma la voi ce-a fost ? noi am pus pe seama dintilor,pe febra..nu mai stiu. dar sa fereasca dumnezeu pe toata lumea,sa nu treaca prin asa ceva. eu pot sa ma tavalesc doua sapt..dar sa nu vad copii asa ca innebunesc.



Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

vreau si eu o solutie din aia de spalat fara clatire..amway.cine-s astia?tb sa gasesc un distribuitor?

Doamne Shines mi se face pielea de gaina cand va aud,si Mirela cu motaneii, in Viena ma gandeam la bubu de anka.. eu de la mult mai putine si simt ca clachez.TIn minte cand mi-a facut atunci diaree rau de la rotarix,l-am chemat de urgenta acsa pe tati ca nu mai puteam.


deci Carmen si tu tot cu tataie. Dar tu cum ai programul?sotul tot in ture este? adica vroiam sa intreb dc il lasati si noaptea de fapt

aa..da si eu recomand DIKA , magazinul meu de suflet, nu se poate sa nu gasesc ceva sa-mi placa. Sunt scumpe dar dc prinzi cand sunt reduceri atunci la inceput e super ok. Hainele sunt super finute, si croite bine si siple asa..ce-as da si eu o raita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Simo, si eu am avut asa saptamana trecuta, nu chiar pana la snage, dar vomitat pana sa-mi dau duhul, la mine sigur e de la fiere. Si de la oboseala se declanseaza, stii doar. Multa grija

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

si eu am vrut sa-i dau lui mama sa citeasca"totul se intampla inainte de 6 ani. "Ete scart ca pe voi v-am crescut dupa carti si uite ce mari si frumoase ati ajuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Mada..eu zic ca merita,spala f bine si pui putin,iti ajunge cam 6 luni cutia.Bine cele patate rau nu ies,nu face minuni

poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

zumzu sotul lucreaza cu mine la aceeasi firma, da in ture, adikm si noaptea...deci va sta si noaptea acolo. p s astea cu noi 3 zile pe saptamana. brrrrrrr innebunesc cand ma gandesc ca nu o sa mai fiu cu el noaptea, ca nu o sa il iau eu sa il mangai cand se trezeste , dar sa speram ca pana atunci ii trece refluxul si revine la normal, fara treziri.
simo offfffffff tot familionul bolnav...Doamneeee ! parca si tu ziceai acum vreo sapt ca oltenashul nu a avut nicio raceala...bai nene, noi cu laudatul asta. multa sanatate tuturor. va
ziki hai ca te credeam femeie in toata firea cu toate tiglele pe casa...cum dreaq (vb mirelei) sa lasi un strain in casa ? si cand esti singura cu copchiii !!... ce credeai ca te pazeste motanul ? of Doamne, ai grija maica ! si spala pe jos si du-te la plimbare nitel . bataieeeeeee
angie multam pt retete. auzi mai, dar daca facem pilaf cu 2 cesti de orez...mananca intr-o luna, vorba vine. voi cum faceti ? mai mult asa si bagati la congelator ?

fug la grey's . roxx te-ai mai uitat ? nici eu nu am fost foarte incantata la inceput, dar acum imi place mult.

Mergi la inceput