buna seara

buna seara | Autor: tina_80

Link direct la acest mesaj

Buna seara mamici!

Va rog sa nu va suparati pe mine ca n-am mai intrat nici macar sa va citesc pt ca sunt f f aglomerata cu amenajarea apartamentului.

Pe Raducu il car cu mine peste tot, iar cand doarme, mai fac ceva de papa si intru pe net pt fel de fel de informatii utile pt amenajare.

Am fost cu Raducu la dr homeopat (dr. Nichita) din Galati sa tratam si noi iritatia de care stiti (mai ales fetele de MI). sapt asta ar fi a II a sapt de tratament si mare lucru nu se vede. De 2 zile e racit si tot pe tratament homeopat suntem...speram sa treaca!

Cristina Serban, ai auzit de dr Nichita? Ce stii de ea? Are cabinetul pe Faleza. Noi am ajuns la ea prin recomandare....cred ca 30% din copii Brailei sunt tratati la ea

AM COPIL INTARCAT!!!
De o sapt l-am intarcat si baiatul s-a conformat.......a mai plans el de vreo cateva ori dupa tzitzi dar l-am luat cu altceva si a mai uitat.
Se pare ca n-a uitat de ea ca si azi mi-a cerut dar sunt hotarata sa nu-i mai dau
In masina, stau si eu in fata, ca daca sunt langa el in spate mai rau il agit si vrea tzitzi sau in brate. SIngurel sta mult mai linistit

Va pup pe voi, cat si pe fiecare delfinas in parte! Multa sanatate