Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***349***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Cine a deschis capitol nou peste mine?
Eu am fost mai rapida, da' vad ca tot aici scrieti.





Io te-am sabotat

Vedeti ca Miha a scris la cel vechi

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Eva este binisor, o sacaie tusea. analizele sunt in mare bune, doar ca indica fie paraziti, fie o alergie, euinclin spre prima varianta. Am dus scaun la analize, astept rezultatul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Cu placere, Novus, da' nu-s eu
Si cat eu ma chinuiam sa imi amintesc parola, s-a sters capitolul.





Eu l-am sters

"Stuze", cand am vazut ca e pag 34 am zis sa fac cap nou si abia dup-aia sa citesc.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Vreau sa o felicit si eu pe Pisik "si pe aceasta cale":

LA MULTI ANI sanatate si muuulte iubire in jurul tau, da' si in tine

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Pe tine te banuiam, Monn Gina, eu nu ma bag la nicio dieta, nu am chef de nimic momentan, iar ce mancati voi, eu nu as putea manca si sa mai si slabesc pe deasupra Sper sa imi revin si sa mai dau jos macar 3 kgDar va sustin, si daca ma primiti, imi vars si eu off-ul aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Nu cred ca am raspuns tuturor si-mi cer scuze dar am uitat ce si cui am vrut sa spun. Nu e, insa, cu intentie si, in timp ce citesc, am cite un gind bun pentru fiecare!

Nu-mi spune nimeni nimic referitor la cum as putea sa-mi antrenez mintea sa nu mai uit nici "nimicurile" dar nici "kestiile importante"? In nici un caz, nu am de gind sa memorez poezii ca nu mi-a placut niciodata! Hai, treca, mearga vreo 2, 3 dar pentru copii!

Pe bune, acum: ce sa iau? Sau ce alimente sa consum ca sa faca sinapsa neuronii responsabili cu "amintitul"?

Gina lu' Ian

Mi-e dor...
La 2 ani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Nu cred ca am raspuns tuturor si-mi cer scuze dar am uitat ce si cui am vrut sa spun. Nu e, insa, cu intentie si, in timp ce citesc, am cite un gind bun pentru fiecare!

Nu-mi spune nimeni nimic referitor la cum as putea sa-mi antrenez mintea sa nu mai uit nici "nimicurile" dar nici "kestiile importante"? In nici un caz, nu am de gind sa memorez poezii ca nu mi-a placut niciodata! Hai, treca, mearga vreo 2, 3 dar pentru copii!

Pe bune, acum: ce sa iau? Sau ce alimente sa consum ca sa faca sinapsa neuronii responsabili cu "amintitul"?

Gina lu' Ian

Mi-e dor...
La 2 ani






INA, cred ca AM UITAT sa-ti raspundem

Dac-as sti, as aplica si pe mine. Stiu ca mama ne dadea lecitina, erau neshte pastile. Nush de ce stiam ca in fasole s-ar gasi substanta asta. Si nu tin minte sa fi constatat vreun efect.

Ieri am auzit-o pe gagica lu' fiu-meu recitand Toma Alimos

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Eva este binisor, o sacaie tusea. analizele sunt in mare bune, doar ca indica fie paraziti, fie o alergie, euinclin spre prima varianta. Am dus scaun la analize, astept rezultatul.






Au iesit transaminazele marite?

Si noi am avut "dilema" asta dar oricite scaune am dus la analiza, rezultatul a fost negativ. Sanatate!

PS. Imi pare rau ca n-ai chef de nimic. Esti acasa? Nu-ti poti pune muzica si sa dansezi de nebuna?

Gina lu' Ian

Mi-e dor...
La 2 ani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Nu cred ca am raspuns tuturor si-mi cer scuze dar am uitat ce si cui am vrut sa spun. Nu e, insa, cu intentie si, in timp ce citesc, am cite un gind bun pentru fiecare!

Nu-mi spune nimeni nimic referitor la cum as putea sa-mi antrenez mintea sa nu mai uit nici "nimicurile" dar nici "kestiile importante"? In nici un caz, nu am de gind sa memorez poezii ca nu mi-a placut niciodata! Hai, treca, mearga vreo 2, 3 dar pentru copii!

Pe bune, acum: ce sa iau? Sau ce alimente sa consum ca sa faca sinapsa neuronii responsabili cu "amintitul"?

Gina lu' Ian

Mi-e dor...
La 2 ani






INA, cred ca AM UITAT sa-ti raspundem

Dac-as sti, as aplica si pe mine. Stiu ca mama ne dadea lecitina, erau neshte pastile. Nush de ce stiam ca in fasole s-ar gasi substanta asta. Si nu tin minte sa fi constatat vreun efect.

Ieri am auzit-o pe gagica lu' fiu-meu recitand Toma Alimos

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Asta cu "gagica" care recita "Toma Alimos" e chiar tare!!!!

Si-i de bine ca tu mai tii minte "TA" Eu stiu cu cine e dar nu mai stiu nici macar cum incepe!!!

PS. Aia cu fansulea chiar nu se justifica pentru ca eu sint mare fan si ar trebui sa fiu toba de amintiri!!!

Gina lu' Ian

Mi-e dor...
La 2 ani



Mergi la inceput