Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(82)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

Ne-am revenit!!!!!! Avem 2 nopti perfecte, fara nici o trezire!
Am fost iar la medic, cica a fost un virus, lua-l-ar naiba, ca era sa-mi dau sufletul.
Inca papa foarte putin, lapte maxim 100 ml si mancare cateva lingurite dar e foarte vesel, nu mai plange si mai ales doarme linistit.
Ieri la pranz a dormit 3 ore, saracul, se recupereaza.
Nu mai vreau virusi!!!!!! Evident, nu e dupa mine.....
Ppisic, exact cum ai descris tu e si la noi la cresa doar ca la noi nu le da lp! Il aduc io de acasa. De care lapte li se da???? Ca mie mi-au zis ca asta depinde de copil deci il aduc de acasa, desi io ii dau Nutrilon.
Oricum, este foarte scumpa cresa. N-am ce sa le reprosez totusi in ceea ce priveste ingrijirea lui bubu.
Iti vine sa crezi ce vreme e afara????? Abia astept sa fac gratar, am in plan sa fac si zacusca. Doamne ce bine ca se simte bubu ok, sa iesim si noi in gradina la soare. Incredibila vreme, aproape ca nu mai speram sa vad soarele.
Fetele, vreau si io in jocul lui Mos Craciun! O sa vin in tara pe 18 dec si stau pana pe 8 ian deci as putea sa ma intalnesc cu jumatatea care imi va fi harazita.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Kitzy cu plecaciuni de iertaciune - La multi ani mamico, sanatate multa tie si puilor tai!!!
Si cu raceala, tocmai mi-am dat cateva perechi d epalme si mi-am revenit - sunt doar muci, ne vor imuniza copiii, sunt doar muci, raceli, nu alte boli, ok???Hai s afim barbate, va fi bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

ANKA, pai in principiu trimitem prin posta ca poate iti harazim pe cineva din capatul celalalt al tarii...Ma bucur ca Bubu e bine si ca a scapat de virusi! I-auzi, zacusca...
Gata, va las, am plecat la cumparaturi!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

buna fetele

multumim de urari
va invit un pic mai incolo la o felie de tort (dar tocmai l-am terminat si e la frigider) si cate un pahar de sampanie

nu am apucat sa citesc mare lucru, dar revin cum ma eliberez un picut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

neatzaaaa!
de-abia tin pasul cu cititul, aveti un spor dimineata, nu fi de deochi! io zic sa beti mai putina cafea!

anka are dreptate, si noi vnim in tara de craciun, deci ma bag si eu la operatiunea cu mosul musculos (e precum primul antrenor al ankai, bronzat, musculos, etc..)
eu cred ca ar trebui sa ne trecem toate in gmail (unde avem nr de tel) si adresele unde trebuie expediate cadourile (aici nu cred ca FB e cea mai buna idee)
revin

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

BEBELU, KITZY, la MULTI ANI! multa sanatate voua si buburuzelor!!!!!!


Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

KITZI, SCUZE SCUZE SCUZE!! LA MULTI ANI!!!

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

LA MULTI ANI KITZYYYY!!!!!!!!!!!MULTA DRAGOSTE IN VIATA TA SA FIE!!!!

poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns de_ea spune:

La multi ani Ralu si kitzy!multa sanatate si fericire!
La multe lunite Natalia,Tudor si Nectarie!

Lori-nu vrea nici cereale.Aseara a baut din canita cu cioc 25 ml de lp in decurs de 1 ora.In rest nu mai plange de foame,e vesela si jucausa si nu pare sa o deranjeze f tare situatia asta.(oare s-a invatat fara mancare?)Azi noapte s-a trezit de cateva ori pt supt si incepea sa planga.
Astazi pana acum am reusit sa ii dau numai o lingurita de piure de para cu nectarina plus ca am pus-o la san din ora in ora.
Nu ma lasa sa fac absolut nimic,daca dispar din raza ei vizuala sa ma duc pana la baie incepe sa planga,adoarme ff greu chiar daca e obosita.
Nici nu vreau sa ma gandesc cum va fi de luni.
Parca mi-ar fi schimbat cineva copilul.


Andreea, mami fericita de printesa Medeea 14.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

va invit la o felie de tort (special pt ne fb)




Mergi la inceput